Факультет «Аудіовізуального мистецтва та медіатехнологій» – це прогресивний факультет, що готує фахівців зі спеціальності 021 «Аудіовізуальне мистецтво та виробництво» галузі знань 02 «Культура і мистецтво» денної форми навчання.
Факультет об’єднує три кафедри та здійснює навчання за сучасними освітніми програмами першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівня.
Факультет охоплює повний освітній цикл – випускники магістерських освітніх програм мають можливість навчання в аспірантурі Академії зі спеціальності 021 «Аудіовізуальне мистецтво та виробництво» галузі знань 02 «Культура і мистецтво».
Після закінчення факультету наші випускники можуть працювати:
– фахівцями з виробництва аудіовізуальної продукції (audio-visual director, audio-visual production);
– фахівцями у галузі художньої та документальної фотографії;
– фахівцями з виробництва кіно-, телереклами та відео кліпів;
– фахівцями з рекламних проєктів (проджект менеджер, арт-директор);
– фахівцями з відео мистецтва (video art, відео-продакшн, медіа-арт);
– фахівцями з візуальної організації заходів і шоу;
– фахівцями продюсерської діяльності (генеральний продюсер, копродюсер), арт-кураторства, режисера-постановника;
– керівниками секторів культури і мистецтва пов’язаних з аудіовізуальним мистецтвом та виробництвом тощо.
Здобуті компетенції дозволяють магістру аудіовізуального мистецтва реалізовувати функції арт-менеджменту та викладання; сприяють розвитку та поширенню наукових та науково-практичних досліджень зі спеціальності 021 «Аудіовізуальне мистецтво та виробництво» галузі знань 02 «Культура і мистецтво».
Факультет «Аудіовізуального мистецтва та медіатехнологій» – факультет мистецтва та інновацій!
Кафедра аудіовізуального мистецтва проводить набір студентів за трьома освітніми програмами: NEW!
Після закінчення академії випускники кафедри аудиовизуального мистецтва можуть працювати у різних сферах діяльності:
Кафедра фотомистецтво та візуальні практики заснована у 2016 році на базі арт простору Hudpromloft. Актуальне мистецтво створює можливості розвитку в таких медіа як фотографія, відео та медіа арт. Володіння різноманітними практиками візуального мистецтва дає можливості студенту реалізувати власну концепцію у творчі проєкти для репрезентацій в сучасному мистецькому середовищі. У процесі навчання запроваджуються комунікація з митцями та студентами України і закордонних вишів, що створює ініціативи для подальшого креативного розвитку.
Кафедра методологій крос-культурних практик (МККП) забезпечує загальну фахову підготовку студентів. Простором її діяльності є міжфакультетське середовище академії, яке акумулює крос-культурні та міждисциплінарні гуманітарні проєкти. Колектив кафедри акцентує науково-дослідницьку діяльність на методологічному аспекті крос-культурних практик.
Навчальні дисципліни, що становлять засади освітньої пропозиції кафедри, покликані формувати адекватні відносини між митцем та соціумом, допомагати художнику та дизайнеру, фільммейкеру у пошуку власного творчого обличчя.