Шановна спільното ХДАДМ!
07 лютого 2025 року у Синій залі Будинку кіно м. Київ (вул. Саксаганського, 6) відбудеться захід «Відлуння фестивалю-премії «Сонячний гербарій»».
Факультет Аудіовізуального мистецтва та медіатехнологій запрошує відвідати захід спільноту ХДАДМ, яка наразі знаходиться в м. Київ, або хотіла б прибути на захід з інших міст.
На заході ви зможете зустрітися з організаторами кінопремії, і в тому числі з представниками факультету – заступницею декана, викладачем кафедри Аудіовізуального мистецтва – Юлією БОНДАРЕНКО, завідувачкою кафедри Методології та крос-культурних практик, професоркою, Головою Харківського осередку Національної Спілки Кінематографістів України – Зоєю АЛФЬОРОВОЮ та ін.
Коли? 07 лютого 2025 року, о 15:00;
Де? Синя зала Будинку кіно, вул. Саксаганського, 6, м. Київ.
Будемо раді зустрічі!
Нагадуємо, що факультет Аудіовізуального мистецтва та медіатехнологій є співорганізатором Кінопремії (під орудою викладачів – Олександри БЛІНКОВОЇ та Анастасії ПАВЛЕНКО, за участю студентів курсів ОП “Івент-режисура” та студентів різних ОП факультету & Академії).
Детальніше про захід тут: https://youtu.be/UUyiYXh0wTg?si=0BMulOV0e69zoEda