МАТЕРІАЛИ ДЛЯ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ

До уваги студентів 4-го курсу та 3-го курсу (зі скороченим терміном) СВО «Бакалавр» денної та заочної форм навчання 2019-2020 н.р.
Наказ №121-ОС від 06.04.2020 про особливості організації навчального процесу у зв’язку з карантином та проведення весняної сесії

КОНТРОЛЬНІ ПИТАННЯ
з дисципліни «Історія монументального живопису» для студентів 4-го курсу спеціалізації «Монументальний живопис», викладач: д. мистецтв., професор ТІМ Соколюк Л.Д.

КАФЕДРА ЖИВОПИСУ

Завдання для дистанційної роботи
з дисципліни «Живопис», «Академічний живопис», «Композиція», «Кольоровознавство», «Декоративний живопис», «Живопис за фахом» для студентів 1, 2, 3, 4 курсів бакалавріату та студентів 1-го курсу СВО «Магістр»

Завдання для дистанційної роботи з дисципліни «Творчі майстерні» Модуль 2 для студентів 2-го курсу спеціалізації «Мистецтвознавство», керівник: к.м., доцент кафедри СЖ Ковальова М.М.

Завдання для дистанційної роботи з дисципліни «Творчі майстерні »Модуль 3 для студентів 2-го курсу спеціалізації «Мистецтвознавство», керівник: к.м., доцент кафедри СЖ Ковальова М.М.

КАФЕДРА ГРАФІКИ

Завдання для дистанційної роботи з дисципліни «Загальний курс композиції» «Робота в матеріалі» «Шрифт і типографіка» «Композиція книги» «Композиція станкової графіки» «Композиція плакату» «Фотографіка» «Основи графічного дизайну» «Авторський друк»
для студентів 1, 2, 3, 4 курсів бакалавріату та студентів 1-го курсу СВО «Магістр»

КАФЕДРА СКУЛЬПТУРИ

Завдання для дистанційної роботи з дисципліни «Загальний курс композиції», для студентів 1, 2, 3, 4 курсів бакалавріату та студентів 1-го курсу СВО «Магістр» спеціалізації «Станкова та монументальна скульптура», керівник: проф. Гурбанов С.А.

Завдання для дистанційної роботи з дисципліни «Робота в матеріалі», для студентів 1, 2, 3, 4 курсів бакалавріату та студентів 1-го курсу СВО «Магістр» спеціалізації «Станкова та монументальна скульптура», керівники: ст. викладач Демченко О.М., доц. Рідний О.М.

КАФЕДРА МОНУМЕНТАЛЬНОГО ЖИВОПИСУ

Завдання для дистанційної роботи з дисципліни «Живопис»
для студентів 1-го курсу спеціалізації «МЖ»

Завдання для дистанційної роботи з дисципліни «Академічний Живопис» «Робота в матеріалі»
для студентів 1-го, 2-го курсу спеціалізації «МЖ», керівник: доц. каф. МЖ А. І. Анорічева-Єрьомка

Завдання для дистанційної роботи з дисципліни «Композиція», «Основи проєктної графіки», «Комп’ютерні технології», «Робота в матеріалі» для студентів 1-го курсу спеціалізації «МЖ», 1-го курсу спеціалізації «МЖ» та «СМС», 2-го курсу спеціалізації «МЖ», 3-го курсу спеціалізації «МЖ» скороч.

Завдання для дистанційної роботи з дисципліни «Живопис» «Композиція», «Робота в матеріалі» для студентів 3-го та 5-го курсу

Завдання для дистанційної роботи з дисципліни «Композиція», «Вступ до сакрального мистецтва» для студентів 2-го, 3-го (скор.), 4-го курсу спеціалізації «МЖ», керівник – проф. каф. МЖ Котляр Є.О.

КАФЕДРА ТЕОРІІ І ІСТОРІІ МИСТЕЦТВ

Завдання для дистанційної роботи з дисципліни «Мистецтво ХХ століття»
для студентів 1-го курсу спеціалізації ОМ (СЖ, МЖ, РСМЖ, СМС, ГРафіка)
викладач: к.і.н.,доцент кафедри ТІМ В.А. Сушко

Ілюстративний матеріал: Гауді
Ілюстративний матеріал: Кандинський з дисципліни «Мистецтво ХХ століття»
для студентів 1-го курсу спеціалізації ОМ (СЖ, МЖ, РСМЖ, СМС, ГРафіка)
викладач: к.і.н.,доцент кафедри ТІМ В.А. Сушко

Завдання для дистанційної роботи з дисципліни «Історія зарубіжного мистецтва»
для студентів 1-го курсу спеціалізації Графіка, Станковий та сакральний живопис, Монументальний живопис, Станкова та монументальна скульптура, Реставрація та експертиза творів мистецтва,
викладач: к.і.н.,доцент кафедри ТІМ В.А. Сушко

Завдання для дистанційної роботи з дисципліни «Основи музеєзнавства»
для студентів 1-го курсу спеціалізації «Мистецтвознавство»,
викладач: к.і.н.,доцент кафедри ТІМ В.А. Сушко

Ілюстративний матеріал для дистанційної роботи з дисципліни «Основи музеєзнавства»
для студентів 1-го курсу спеціалізації «Мистецтвознавство»,
викладач: к.і.н.,доцент кафедри ТІМ В.А. Сушко

Завдання для дистанційної роботи з дисципліни «Основи наукових досліджень»
для студентів 1-го курсу спеціалізації «Мистецтвознавство», Кураторство, виставкова діяльність»,
викладач: к. м., доцент кафедри ТІМ Чечик В.В.

Завдання для дистанційної роботи з дисципліни «Історія зарубіжного мистецтва»
для студентів 1-го курсу спеціалізації «Мистецтвознавство»,
викладач: к. мистецтв., доцент кафедри ТІМ Мельничук Л.Ю.

Завдання для дистанційної роботи з дисципліни «Теорія мистецтв»
для студентів 1-го курсу спеціалізації «Мистецтвознавство»,
викладач: к. мистецтв., доцент кафедри ТІМ Мельничук Л.Ю.

Завдання для дистанційної роботи з дисципліни «Історія зарубіжного мистецтва та архітектури» Розділ «Історія архітектури», для студентів 1-го курсу програми «Мистецтвознавство», «Кураторство, виставкова діяльність», керівник: к.а., професор Бондаренко І.В.

Завдання для дистанційної роботи з дисципліни «Історія українського мистецтва» для студентів 2-го курсу спеціалізації «Мистецтвознавство»,
викладач Найденко В.О.

Онлайн заняття (лекційне, практичне) з дисципліни «Історія українського мистецтва» відбувається за допомогою додатку Discord. Детальніше за посиланням: https://discord.gg/E3Tv2J
викладач Найденко В.О.

Матеріали до лекцій та практичних (семінарських) занять з дисципліни «Історія українського мистецтва» знаходяться за посиланням: https://t.me/art2kurs
викладач Найденко В.О.

Завдання для дистанційної роботи з дисципліни «Історія зарубіжного мистецтва та архітектури» Розділ «Історія архітектури», для студентів 2-го курсу програми «Мистецтвознавство», «Кураторство, виставкова діяльність», керівник: к.а., професор Бондаренко І.В.

Завдання для дистанційної роботи з дисципліни «Історія образотворчого мистецтва та архітектури»
для студентів 3-го курсу спеціалізації «Мистецтвознавство», «Кураторство, виставкова діяльність»,
викладач: к. мистецтв., доцент кафедри ТІМ Чечик В.В.

Завдання для дистанційної роботи з дисципліни «Історія зарубіжного мистецтва та архітектури» Розділ «Історія архітектури», для студентів 3-го курсу програми «Мистецтвознавство», «Кураторство, виставкова діяльність», керівник: к.а., професор Бондаренко І.В.

Завдання для дистанційної роботи з дисципліни «Історія образотворчого мистецтва та архітектури» для студентів 3-го курсу спеціалізації «Мистецтвознавство», «Кураторство, виставкова діяльність»
викладач Найденко В.О. Детальніше за посиланням: https://t.me/ist_om_arx_3must_kvd

КОНТРОЛЬНІ ПИТАННЯ
з історії образотворчого мистецтва та архітектури (розділ 1: «Українське мистецтво ХХ ст.)
для студентів 4-го курсу спеціалізації «Мистецтвознавство»,
викладач: д. мистецтв., професор ТІМ Соколюк Л.Д.

КОНТРОЛЬНІ ПИТАННЯ
з дисципліни «Історія монументального живопису» для студентів 4-го курсу спеціалізації «Монументальний живопис», викладач: д. мистецтв., професор ТІМ Соколюк Л.Д.

Завдання для дистанційної роботи з дисципліни «Історія станкового живопису»
для студентів 4-го курсу спеціалізації «Станковий живопис»,
викладач: к. м., доцент кафедри ТІМ Мельничук Л.Ю.

Завдання для дистанційної роботи з дисципліни «Історія зарубіжного мистецтва та архітектури» Розділ «Історія архітектури», для студентів 4-го курсу програми «Мистецтвознавство», «Кураторство, виставкова діяльність», керівник: к.а., професор Бондаренко І.В.

КАФЕДРА РИСУНКА

Завдання з рисунка для дистанційного виконання для студентів 3-го, 4-го курсів бакалавріату та студентів 1-го курсу СВО «Магістр» спеціалізації «Образотворче мистецтво» (СЖ, МЖ, СГ, СМС, РЕТМ)

Завдання з рисунка для дистанційного виконання для студентів 1, 2, 3, 4 курсів бакалавріату та студентів 1-го курсу СВО «Магістр» всіх спеціалізацій

КАФЕДРА РЕСТАВРАЦІЇ ТА ЕКСПЕРТИЗИ ТВОРІВ МИСТЕЦТВА

Завдання для дистанційної роботи з дисципліни «Основи реставрації творів живопису» «Реставрація творів живопису» «Реставрація творів мистецтва» «Антикваріат і методи дослідження» «Експертиза творів мистецтв» «Техника і технологія живопису» «Реставрація монументального живопису» «Історія реставрації» «Іконографія» «Копіювання» для студентів 1, 2, 3, 4 курсів бакалавріату та студентів 1-го курсу СВО «Магістр»

КАФЕДРА ДИЗАЙНУ

Завдання для дистанційної роботи з дисципліни «Основи композиції та проєктної графіки», для студентів 1-го курсу спеціалізації «Промисловий дизайнн», керівник: доцент Васіна О.В., доцент Остапенко І.В.

Завдання для дистанційної роботи з дисципліни «Формоутворення», для студентів 1-го курсу спеціалізації «Промисловий дизайнн», керівник: доцент Васіна О.В., доцент Остапенко І.В.

Завдання для дистанційної роботи з дисципліни «Скетчинг», для студентів 1-го курсу спеціалізації «Промисловий дизайнн», керівник: к.м., доц. Кутателадзе В.В.

Завдання для дистанційної роботи з дисципліни «Робота в матеріалі», для студентів 1-го курсу спеціалізації «Промисловий дизайнн», керівник: Копилов Є. М.

Завдання для дистанційної роботи з дисципліни «Основи композиції та проєктної графіки», для студентів 1-го курсу спеціалізації «Промисловий дизайнн», керівник: доц. каф. Дизайн, Бондаренко Б.К.

Завдання для дистанційної роботи з дисципліни «Формоутворення», для студентів 1-го курсу спеціалізації «Промисловий дизайнн», керівник: доц. каф. Дизайн, Бондаренко Б.К.

Завдання для дистанційної роботи з дисципліни «3-D моделювання», для студентів 2-го курсу спеціалізації «Промисловий дизайнн», керівник: ст. викл. Задиранчук О.М.

Завдання для дистанційної роботи з дисципліни «Проєктування», для студентів 2-го курсу спеціалізації «Промисловий дизайнн», керівник: доцент Остапенко І.В.

Завдання для дистанційної роботи з дисципліни «Робота в матеріалі», для студентів 2-го курсу спеціалізації «Промисловий дизайнн», керівник: Федосенко М.Б.

Завдання для дистанційної роботи з дисципліни «Методика проєктної діяльності в дизайні», для студентів 2-го курсу спеціалізації «Промисловий дизайнн», керівник: доцент Єременко І.І.

Завдання для дистанційної роботи з дисципліни «Проєктування», для студентів 3-го курсу спеціалізації «Промисловий дизайнн», керівник: ст. викл. Задиранчук О.М.

Завдання для дистанційної роботи з дисципліни «Основи методики дизайну», для студентів 3-го курсу спеціалізації «Промисловий дизайнн», керівник: доцент Єременко І.І.

Завдання для дистанційної роботи з дисципліни «Проєктування», для студентів 3-го (скор) курсу спеціалізації «Промисловий дизайнн», керівник: Хоменко М.О.

Завдання для дистанційної роботи з дисципліни «Компьютерні технології у проєктній графіці», для студентів 4-го курсу спеціалізації «Промисловий дизайнн», керівник: ст. викл. Хоменко М.О.

Завдання для дистанційної роботи з дисципліни «Анімація у ПД», для студентів 4-го курсу спеціалізації «Промисловий дизайнн», керівник: Філь О.Г.

Завдання для дистанційної роботи з дисципліни «Основи наукових досліджень», для студентів 4-го курсу спеціалізації «Промисловий дизайнн», керівник: к.м., доц. Кутателадзе В.В.

Завдання для дистанційної роботи з дисципліни «Презентація дизайн-проєкту», для студентів 4-го курсу спеціалізації «Промисловий дизайнн», керівник: к.м., доц. Кутателадзе В.В.

Завдання для дистанційної роботи з дисципліни «Проєктування», для студентів 4-го курсу спеціалізації «Промисловий дизайнн», керівник: к.м. професор Погорельчук В.А. (1 група), Задиранчук О.Ю. (2 група)

КАФЕДРА ГРАФІЧНОГО ДИЗАЙНУ

Завдання на 2-й модуль весняного семестру для дистанційної роботи для студентів всіх курсів всіх спеціалізацій від кафедри графічного дизайну

Завдання для дистанційної роботи з дисципліни «Педагогічна практика», для студентів 1-го курсу СВО «Магістр» спеціалізації «Графічний дизайн», викладач: проф. В.І. Лесняк

Завдання для дистанційної роботи з дисципліни «Концептуальне проєктування», для студентів 1-го курсу СВО «Магістр» спеціалізації «Графічний дизайн», викладач: проф. В.І. Лесняк

Завдання для дистанційної роботи з дисципліни «Проєктування упаковки», для студентів 1-го курсу СВО «Магістр» спеціалізації «Графічний дизайн», викладач: к.м., доц. О.В. Ганоцька

Завдання для дистанційної роботи з дисципліни «Методика організації науково-дослідницької роботи», для студентів 1-го курсу СВО «Магістр» спеціалізації «Графічний дизайн», викладач: к.м., доц. Т.О. Іваненко

Завдання для дистанційної роботи з дисципліни «Основи композиції та проєктної графіки», для студентів 2-го курсу 2 та 3 групи спеціалізації «Графічний дизайн», викладач: доц. О.Л. Квітка

Завдання для дистанційної роботи з дисципліни «Проєктування», для студентів 2-го курсу спеціалізації «Графічний дизайн», викладач: Н.В. Величко

Завдання для дистанційної роботи з дисципліни «Шрифт», для студентів 2-го курсу спеціалізації «Графічний дизайн», к.м., доц. Т.О. Іваненко

Завдання для дистанційної роботи з дисципліни «Проєктування», для студентів 2-го курсу спеціалізації «Графічний дизайн», ст.викладач М.С. Ісмайлова

Завдання для дистанційної роботи з дисципліни «Основи проєктування» «Проєктування» «Педагогічна практика», для студентів 2-го, 4-го, 5-го курсу спеціалізації «Графічний дизайн», викладач к.м. А.Л. Макарова

Завдання для дистанційної роботи (Продовження) з дисципліни «Основи проєктування», для студентів 2-го, 4-го курсу бакалавріату та для студентів 1-го курсу СВО «Магістр» спеціалізації «Графічний дизайн», викладач: к.м. А.Л. Макарова

Завдання для дистанційної роботи з дисципліни «Типографіка», для студентів 3-го курсу спеціалізації «Мультимедійний дизайн», викладач: Н.В. Величко

Завдання для дистанційної роботи з дисципліни «Макетування і моделювання упаковки», для студентів 3-го курсу спеціалізації «Графічний дизайн», к.м., доц. О.В. Ганоцька

Завдання для дистанційної роботи з дисципліни «Типографіка» (проєкт), для студентів 3-го курсу спеціалізації «Графічний дизайн», доц. В.Ю. Ганльченко

Завдання для дистанційної роботи з дисципліни «Типографіка», для студентів 3-го курсу спеціалізації «Графічний дизайн», доц. В.Ю. Ганльченко

Завдання для дистанційної роботи з дисципліни «Проєктування», для студентів 3-го курсу спеціалізації «Графічний дизайн», викладач: К.С. Павленко

Завдання для дистанційної роботи з дисципліни «Шовкотрафаретний друк. Кольорова шовкографія» «Офорт. Мішані техніки офорту», для студентів 3-го курсу спеціалізації «Графічний дизайн», викладач: доц. В.Є. Христенко

Завдання для дистанційної роботи з дисципліни «Історія графічного дизайну», для студентів 4-го курсу спеціалізації «Графічний дизайн», к.м., проф. Н.Ф. Сбітнєва

Завдання для дистанційної роботи з дисципліни «Історія графічного дизайну», для студентів 4-го курсу спеціалізації «Графічний дизайн», к.м., проф. Н.Ф. Сбітнєва

Контрольна робота № 1 з дисципліни «Історія графічного дизайну», для студентів 4-го курсу спеціалізації «Графічний дизайн», к.м., проф. Н.Ф. Сбітнєва

Контрольна робота № 2 з дисципліни «Історія графічного дизайну», для студентів 4-го курсу спеціалізації «Графічний дизайн», к.м., проф. Н.Ф. Сбітнєва

Завдання для дистанційної роботи з дисципліни «Історія графічного дизайну», для студентів 4-го курсу спеціалізації «Графічний дизайн», к.м., проф. Н.Ф. Сбітнєва

Завдання для дистанційної роботи з дисципліни «Макетування і моделювання упаковки», для студентів 4-го курсу спеціалізації «Графічний дизайн», к.м., доц. О.В. Ганоцька

Завдання для дистанційної роботи з дисципліни «Проєктування» «Педагогічна практика», для студентів 4-го, 5-го курсу спеціалізації «Графічний дизайн», викладач: доц. О.Л. Квітка

Завдання для дистанційної роботи з дисципліни «Організація проєктної діяльності в дизайні», для студентів 4-го курсу спеціалізації «Графічний дизайн», ст. викладач кафедри СГД Н.Т. Більдер

КАФЕДРА МУЛЬТИМЕДІЙНОГО ДИЗАЙНУ

Завдання на 2-й модуль весняного семестру для дистанційної роботи для студентів всіх курсів спеціалізації «Мультимедійний дизайн», 2ДО, 4ГД, 1ДВС, 1ДВК

КАФЕДРА ДИЗАЙНУ СЕРЕДОВИЩА

Завдання для дистанційної роботи з дисципліни «Основи композиції і проєктної графіки»,
для студентів 1-го курсу спеціалізації «Архітектура ландшафтного середовища», викладач канд. арх., доц. каф. ДС О.В. Конопльова

Завдання для дистанційної роботи з дисципліни «Основи проєктування»,
для студентів 1-го курсу спеціалізації «Архітектура ландшафтного середовища», викладач канд. арх., доц. каф. ДС О.В. Конопльова

Завдання для дистанційної роботи з дисципліни «Типологія будівель і споруд», для студентів 1-го курсу спеціалізації «Архітектура ландшафтного середовища», викладач: к.т.н., доц. каф. ДС Н.В. Іванова

Завдання для дистанційної роботи з дисципліни «Основи композиції і проєктної графіки», для студентів 1-го курсу спеціалізації «Дизайн середовища», викладач Т.И. Лещенко, О.В. Фоменко

Завдання для дистанційної роботи з дисципліни «Історія архітектури», для студентів 1-го курсу спеціальність «Архітектура та містобудування», керівник: к.а., професор Бондаренко І.В.

Завдання для дистанційної роботи з дисципліни «Історія архітектури», для студентів 2-го курсу спеціальність «Архітектура та містобудування», керівник: к.а., професор Бондаренко І.В.

Завдання для дистанційної роботи (Продовження) з дисципліни «Конструювання», для студентів 2-го курсу спеціалізації «Дизайн середовища», викладач О.В. Фоменко, А.О. Єсіпов

Завдання для дистанційної роботи з дисципліни «Архітектурне проєктування»,
для студентів 2-го курсу спеціалізації «Архітектура ландшафтного середовища», викладач канд. арх., доц. каф. ДС О.В. Конопльова

Завдання для дистанційної роботи з дисципліни «Будівельна фізика», для студентів 2-го курсу спеціалізації «Архітектура ландшафтного середовища», викладач: к.т.н., доц. каф. ДС Н.В. Іванова

Завдання для дистанційної роботи з дисципліни «Проєктування», для студентів 2-го курсу спеціалізації ДС, викладач доц. Н.Є. Трегуб

Завдання для дистанційної роботи з дисципліни «Робота в матеріалі (кераміка)» Модуль 2 , для студентів 2-го курсу спеціалізації ДС, ст.викладач В.П. Шаповалов

Завдання для дистанційної роботи з дисципліни «Робота в матеріалі (кераміка)» Модуль 2, для студентів 2-го, 3-го курсу спеціалізації ДІМ, ДС ст. викладач Вовчук С.М.

Завдання для дистанційної роботи з дисципліни «Формоутворення в матеріалі (змішана техніка)», для студентів 3-го курсу (скороч.) спеціалізації ДС, викладач В.Д. Северин

Завдання для дистанційної роботи з дисципліни «Проєктування», для студентів 3-го (скороч) курсу спеціалізації ДС, викладачі: проф., к.м. Олексієнко А.М., к.а. Фоменко О.В.

Завдання для дистанційної роботи з дисципліни «Конструювання обладнання», для студентів 3-го курсу спеціалізації ДС, керівники: к.а., професор Бондаренко І.В. (1 група), Єсіпов А.О. (2 група), Фоменко О.В. (3 група)

Завдання для дистанційної роботи з дисципліни «Конструювання обладнання» ПРОДОВЖЕННЯ, для студентів 3-го курсу спеціалізації ДС, керівники: к.а., професор Бондаренко І.В. (1 група), Єсіпов А.О. (2 група), Фоменко О.В. (3 група)

Завдання для дистанційної роботи з дисципліни «Проєктування», для студентів 3-го курсу спеціалізації ДС, керівники: к.м., доцент Кривуц С.В., Єсіпов А.О.

Завдання для дистанційної роботи з дисципліни «Робота в матеріалі. Художнє скло» (змішана техніка)», для студентів 3 курсу (скор) та 4-го курсу спеціалізації ДІМ, ст. викладач Вовчук С.М.

Завдання для дистанційної роботи з дисципліни «Історія дизайну (за профспрямуванням)», для студентів 4-го курсу спеціалізації ДС, керівник: к.а., професор Бондаренко І.В.

Завдання для дистанційної роботи з дисципліни «Історія дизайну (за профспрямуванням)» ПРОДОВЖЕННЯ, для студентів 4-го курсу спеціалізації ДС, керівник: к.а., професор Бондаренко І.В.

Завдання для дистанційної роботи з дисципліни «Конструювання обладнання», для студентів 4-го курсу спеціалізації ДС, керівник: к.а., професор Бондаренко І.В.

Завдання для дистанційної роботи з дисципліни «Проєктування», для студентів 4-го курсу спеціалізації ДС, викладачі: проф., к.м. Олексієнко А.М., к.а. Фоменко О.В.

Завдання для дистанційної роботи з дисципліни «Методика організації науково-дослідної роботи студентів», для студентів 1-го курсу СВО: «Магістр» програми «Дизайн архітектурно-ландшафтного середовища», «Концептуальний дизайн» , керівник: к.а., професор Бондаренко І.В.

Завдання для дистанційної роботи з дисципліни «Конструювання об’єктів середовищного дизайну», для студентів 1-го курсу СВО: «Магістр» спеціалізації «Дизайн архітектурно-ландшафтного середовища», керівник: к.а., професор Бондаренко І.В.

Завдання для дистанційної роботи з дисципліни «Конструювання об’єктів середовищного дизайну» ПРОДОВЖЕННЯ, для студентів 1-го курсу СВО: «Магістр» спеціалізації «Дизайн архітектурно-ландшафтного середовища», керівник: к.а., професор Бондаренко І.В.

Завдання для дистанційної роботи з дисципліни «Концептуальне проєктування», для студентів 1-го курсу СВО: «Магістр» спеціалізації «Дизайн архітектурно-ландшафтного середовища», керівник: к.м., доцент Кривуц С.В.

Завдання для дистанційної роботи з дисципліни «Універсальний дизайн», для студентів 1-го курсу СВО: «Магістр» спеціалізації «Дизайн архітектурно-ландшафтного середовища»,
керівник: к.м., доцент Кривуц С.В.

Завдання для дистанційної роботи з дисципліни «Інноваційні та традиційні технології в дизайні інтер’єрів і меблів», для студентів 1-го курсу СВО: «Магістр» спеціалізації «Концептуальний дизайн», керівник: к.а, доцент Н.Є. Трегуб

Завдання для дистанційної роботи з дисципліни «Концептуальне проєктування», для студентів
1-го курсу СВО: «Магістр» спеціалізації «Концептуальний дизайн», керівник: к.а., доцент Н.Є. Трегуб

КАФЕДРА "ДИЗАЙНУ ТКАНИН ТА ОДЯГУ"

Завдання для дистанційної роботи з дисципліни «Конструювання швейних виробів»
для студентів 1-го курсу спеціалізації «Дизайн одягу (взуття)», викладач: к.т.н., доцент. В.О. Пасічник

Завдання для дистанційної роботи з дисципліни «Технологія швейних виробів»
для студентів 1-го курсу спеціалізації «Дизайн одягу (взуття)», викладач: к.т.н., доцент. В.О. Пасічник

Завдання для дистанційної роботи з дисципліни «Основи композиції»
для студентів 1-го курсу спеціалізації «Дизайн одягу (взуття)», викладач Т.В. Малік

Ілюстративний матеріал з дисципліни «Основи композиції»
для студентів 1-го курсу спеціалізації «Дизайн одягу (взуття)», викладач Т.В. Малік

Завдання для дистанційної роботи з дисципліни «Формоутворення»
для студентів 1-го курсу спеціалізації «Дизайн одягу (взуття)», викладач Т.В. Малік

Завдання для дистанційної роботи з дисципліни «Робота в матеріалі»
для студентів 2-го курсу спеціалізації «Дизайн одягу (взуття)», викладач: к.т.н., доцент В.О. Пасічник

Завдання для дистанційної роботи з дисципліни «Основи проєктування взуття та аксесуарів»
для студентів 2-го курсу спеціалізації «Дизайн одягу (взуття)», викладач: доц. В.В. Гурдіна

Завдання для дистанційної роботи з дисципліни «Проєктування одягу»
для студентів 2-го курсу спеціалізації «Дизайн одягу (взуття)», викладач М.І. Васильєва

Завдання для дистанційної роботи з дисципліни «Проєктування»
для студентів 3-го курсу спеціалізації «Дизайн тканин та одягу», викладач: доц. В.В. Гурдіна

Завдання для дистанційної роботи з дисципліни «Моделювання і макутування»
для студентів 3-го курсу спеціалізації «Дизайн тканин та одягу», викладач А.Ю. Гахова

Завдання для дистанційної роботи з дисципліни «Історія костюма та крою»
для студентів 3-го курсу спеціалізації «Дизайн тканин та одягу»», викладач: доц. М.В. Панова

Завдання для дистанційної роботи з дисципліни «Художній розпис тканин»
для студентів 4-го курсу спеціалізації «Дизайн тканин та одягу», викладач Т.В. Малік

Ілюстративний матеріал з дисципліни «Художній розпис тканин»
для студентів 4-го курсу спеціалізації «Дизайн тканин та одягу», викладач Т.В. Малік

Завдання для дистанційної роботи з дисципліни «Історія дизайну за профспрямуванням»
для студентів 4-го курсу спеціалізації «Дизайн тканин та одягу», викладач: доц. В.В. Гурдіна

Ілюстративний матеріал з дисципліни «Історія дизайну за профспрямуванням»
для студентів 4-го курсу спеціалізації «Дизайн тканин та одягу», викладач: доц. В.В. Гурдіна

Завдання для дистанційної роботи з дисципліни «Історія дизайну за профспрямуванням» Модуль 2
для студентів 4-го курсу спеціалізації «Дизайн тканин та одягу», викладач: доц. В.В. Гурдіна

Завдання для дистанційної роботи з дисципліни «Основи наукових досліджень» для студентів 4-го курсу спеціалізації «Дизайн тканин та одягу», викладач: к.т.н., доцент В.О. Пасічник

Завдання для дистанційної роботи з дисципліни «Методика організації науково-дослідної роботи
(за спеціалізацією)»
для студентів 1-го курсу СВО: «Магістр» спеціалізації «Дизайн одягу (взуття)», викладач: к.м., доцент О.М. Лагода

Завдання для дистанційної роботи з дисципліни «Концептуальне проєктування» (2 модуль)
для студентів 1-го курсу СВО: «Магістр» спеціалізації «Дизайн одягу (взуття)», викладач: к.м., доцент О.М. Лагода, Т.В. Малік

КАФЕДРА УКРАЇНОЗНАВСТВА

Завдання для дистанційної роботи з дисципліни «Історія літератури» для студентів 1-го курсу спеціалізації «Кураторство та галерейна діяльність», викладач: к.ф.н., доц. В.О. Борбунюк

Завдання для дистанційної роботи з дисципліни «Українська мова як іноземна» (факультатив) для студентів 1-го, 2-го курсу всіх факультетів і спеціальностей, викладач: доц. Е.Б. Щербина

Завдання для дистанційної роботи з дисципліни «Мовленнєві комунікації» для студентів 2-го курсу спеціалізації «Фотомистецтво», викладач: к.ф.н., доц. В.О. Борбунюк

Завдання для дистанційної роботи з дисципліни «Рекламний копирайтинг» для студентів 2-го курсу спеціалізації Фотомистецтво, викладач: д.п.н, проф. І.П. Дроздова

Завдання для дистанційної роботи
з дисципліни «Українська мова за професійним спрямуванням» для студентів 3-го курсу спеціалізації «Графічний дизайн» (2, 3, 4 групи, група ГД скор.) та спеціалізації «Дизайн інтер’єру та меблів» (2, 3 групи), викладач: к.ф.н., доц. В.О. Борбунюк

Завдання для дистанційної роботи з дисципліни «Українська мова» для студентів 3-го курсу спеціалізації «Мультимедійний дизайн», «Графічний дизайн» «ДІМ»,,викладач: доц. Е.Б. Щербина

Завдання для дистанційної роботи з дисципліни «Історія української культури» для студентів 3-го курсу всіх спеціалізацій, викладач: к.і.н, доц. К.Ю. Чадаєва

Завдання для дистанційної роботи з дисципліни «Українська мова за професійним спрямуванням» для студентів 3-го курсу спеціалізації Фотомистецтво, викладач: д.п.н, проф. І.П. Дроздова

КАФЕДРА ПЕДАГОГІКИ ТА ІНОЗЕМНОЇ ФІЛОЛОГІЇ

Завдання для дистанційної роботи з дисципліни «Іноземна мова (англійська)», для студентів 1-го курсу денної форми навчання напрям підготовки: 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» СВО: Бакалавр ОПП: «Мистецтвознавство» Викладач: к. пед. н., доцент Кузнецова В.М.

Завдання для дистанційної роботи (Продовження) з дисципліни «Іноземна мова (англійська)», для студентів 1-го курсу денної форми навчання напрям підготовки: 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» СВО: Бакалавр ОПП: «Мистецтвознавство» Викладач: к. пед. н., доцент Кузнецова В.М.

Завдання для дистанційної роботи з дисципліни «Іноземна мова (англійська)», для студентів 2-го курсу денної форми навчання напрям підготовки: 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» СВО: Бакалавр ОПП: «Мистецтвознавство» Викладач: к.п.н., доцент Кузнецова В.М.

Завдання для дистанційної роботи (Продовження) з дисципліни «Іноземна мова (англійська)», для студентів 2-го курсу денної форми навчання напрям підготовки: 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» СВО: Бакалавр ОПП: «Мистецтвознавство» Викладач: к. пед. н., доцент Кузнецова В.М.

Завдання для дистанційної роботи з дисципліни «Іноземна мова (англійська)», для студентів 2-го курсу денної форми скороченого терміну навчання напрям підготовки: 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» СВО: Бакалавр
2 СЖ/РЕТМ, викладач: д.п.н., доц. Т.С. Єрмакова
2 МЖ/СМС, викладач: к.п.н., доц. Ю.М. Корнейко

Завдання для дистанційної роботи (Продовження) з дисципліни «Іноземна мова (англійська)», для студентів 2-го курсу денної форми скороченого терміну навчання напрям підготовки: 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» СВО: Бакалавр
2 СЖ/РЕТМ, викладач: д.п.н., доц. Т.С. Єрмакова
2 МЖ/СМС, викладач: к.п.н., доц. Ю.М. Корнейко

Завдання для дистанційної роботи з дисципліни «Іноземна мова (англійська)», для студентів 2-го курсу денної форми скороченого терміну навчання напрям підготовки: «Дизайн середовища»
СВО: Бакалавр, викладач: к.п.н., доц. Ю.М. Корнейко

Завдання для дистанційної роботи (Продовження) з дисципліни «Іноземна мова (англійська)», для студентів 2-го курсу денної форми скороченого терміну навчання напрям підготовки: «Дизайн середовища»
СВО: Бакалавр, викладач: к.п.н., доц. Ю.М. Корнейко

Завдання для дистанційної роботи з дисципліни «Іноземна мова (англійська)», для студентів 3-го курсу денної форми навчання напрям підготовки: 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» СВО: Бакалавр 3 СЖ, МЖ, СМС, РСМЖ, Гр., ВМ, викладач, к.пед.н., доц. Говорун А.В, к.філол.н., доц. Петухова О.І

Завдання для дистанційної роботи (Продовження) з дисципліни «Іноземна мова (англійська)», для студентів 3-го курсу денної форми навчання напрям підготовки: 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» СВО: Бакалавр 3 СЖ, МЖ, СМС, РСМЖ, Гр., ВМ, викладач, к.пед.н., доц. Говорун А.В, к.філол.н., доц. Петухова О.І

Завдання для дистанційної роботи з дисципліни «Іноземна мова (англійська)», для студентів 3-го курсу денної форми навчання напрям підготовки: 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» СВО: Бакалавр ОПП: «Мистецтвознавство», ОПП: «Теорія і історія мистецтв, організація виставкової діяльності» Викладач: к.п.н., доц. В.М. Кузнецова

Завдання для дистанційної роботи (Продовження) з дисципліни «Іноземна мова (англійська)», для студентів 3-го курсу денної форми навчання напрям підготовки: 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» СВО: Бакалавр ОПП: «Мистецтвознавство», ОПП: «Теорія і історія мистецтв, організація виставкової діяльності» Викладач: к.п.н., доц. В.М. Кузнецова

Завдання для дистанційної роботи з дисципліни «Іноземна мова для наукових цілей» для студентів
1-го курсу СВО «Магістр» факультету «Образотворче мистецтво», викладачі: д.п.н., доц. Т.С. Єрмакова, к.п.н., доц. А.В. Говорун

Завдання для дистанційної роботи (Продовження) з дисципліни «Іноземна мова для наукових цілей» для студентів
1-го курсу СВО «Магістр» факультету «Образотворче мистецтво», викладачі: д.п.н., доц. Т.С. Єрмакова, к.п.н., доц. А.В. Говорун

Завдання для дистанційної роботи з дисципліни «Теоретико-методологічні основи педагогіки в мистецькій школі» для студентів 1-го курсу денної форми СВО: Магістр навчання напрям підготовки:
023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація»,
викладачі: д.п.н., доц. Т.С. Єрмакова, к.п.н., доц. А.В. Говорун

Завдання для дистанційної роботи (Продовження) з дисципліни «Теоретико-методологічні основи педагогіки в мистецькій школі» для студентів 1-го курсу денної форми СВО: Магістр навчання напрям підготовки:
023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація»,
викладачі: д.п.н., доц. Т.С. Єрмакова, к.п.н., доц. А.В. Говорун

Завдання для дистанційної роботи з дисципліни «Медична психологія» для студентів 1-го курсу
СВО: Магістр

КАФЕДРА АУДІОВІЗУАЛЬНОГО МИСТЕЦТВА

Огляд на FACEBOOK
робіт студентів кафедри аудіовізуального мистецтва
під час дистанційного навчання

Лекція 6 «Бароко», з дисципліни «Історія культури»
для 1 курсу спеціальностей «Аудіовізуальне мистецтво», «Кураторство та галерейна діяльність».
Ст .викл. кафедри аудіовізуального мистецтва Бедріна Н.С.

Лекція 7 «Класицизм», з дисципліни «Історія культури»
для 1 курсу спеціальностей «Аудіовізуальне мистецтво», «Кураторство та галерейна діяльність».
Ст .викл. кафедри аудіовізуального мистецтва Бедріна Н.С.

Лекція 8 «Бароко в Україні», з дисципліни «Історія культури»
для 1 курсу спеціальностей «Аудіовізуальне мистецтво», «Кураторство та галерейна діяльність».
Ст .викл. кафедри аудіовізуального мистецтва Бедріна Н.С.

Завдання для дистанційної роботи з дисципліни «Історія культури», для студентів 1-го курсу спеціалізації «Аудіовізуальне мистецтво», «Кураторство та галерейна діяльність», 2-го курсу спеціалізації «Фотовізуальні практики», «Кураторство та галерейна діяльність», ст. викладач Н.С. Бедріна

Завдання для дистанційної роботи з дисципліни «Композиція», для студентів 1-го курсу спеціалізації «Реклама та відео-арт», керівник: доцент кафедри аудіовізуального мистецтва Сухорукова Л.А.

Завдання для дистанційної роботи з дисципліни «Основи фото та відеозйомки», для студентів 1-го курсу спеціалізації «Реклама та відео-арт», керівник: викладач кафедри аудіовізуального мистецтва Акерман О.В.

Завдання для дистанційної роботи з дисциплін:
«Музейна та галерейна діяльність», для студентів 1-го курсу спеціалізації «Аудіовізуальне мистецтво»
«Історія мистецтва та архітектури», для студентів 2-го курсу спеціалізації «Аудіовізуальне мистецтво»
«Організація галерейно-вистеікової діяльності», для студентів 2-го курсу спеціалізації «Аудіовізуальне мистецтво»
«Виставкова та експозиційна діяльність», для студентів 3-го курсу спеціалізації «Кураторство та галерейна діяльність»
«Історія українського мистецтва», для студентів 3-го курсу спеціалізації «ОМ», ст. викладач К.К. Шауліс

КАФЕДРА ВІЗУАЛЬНИХ ПРАКТИК

Завдання для дистанційної роботи з дисципліни «Основи композиції» «Фотопроект» для студентів 1, 2 курсів спеціалізації «Візуальні практики. Фотомистецтво», керівник Зайцев П. В.

Завдання для дистанційної роботи з дисципліни «Вiзуальні практики» для студентів 1, 2 курсів спеціалізації «Візуальні практики. Фотомистецтво», керівник Стадник Д. Ю.

Завдання для дистанційної роботи з дисципліни «Медiа технологІї» «Вiзуальні практики-Фотографіка» «Робота в матеріалі» для студентів 1, 2, 3 курсів спеціалізації «Візуальні практики. Фотомистецтво», керівник Б.В. Логачова

Ілюстративний матеріал з дисципліни «Медiа технологІї» «Вiзуальні практики-Фотографіка» «Робота в матеріалі» для студентів 1, 2, 3 курсів спеціалізації «Візуальні практики. Фотомистецтво», керівник Б.В. Логачова

Завдання для дистанційної роботи з дисципліни «Живопис» «Вiзуальне мистецтво» «Живопис»
для студентів 1, 2, 3 курсів спеціалізації «Візуальні практики. Фотомистецтво», керівник ст. викладач Д.В. Хрісанфова

Завдання для дистанційної роботи з дисципліни «Арт-проєкт» для студентів 2, 3, 4 курсів спеціалізації «Візуальні практики. Фотомистецтво», керівник: Зоркін К.

Завдання для дистанційної роботи з дисципліни «Композиція» для студентів 3-го курсу спеціалізації «Візуальні практики. Фотомистецтво», керівник: Зоркін К.

Завдання для дистанційної роботи з дисципліни «Історія образотворчого мистецтва та архітектури» для студентів 3-го курсу спеціалізації «Мистецтвознавство», «Кураторство, виставкова діяльність», керівник: д.м., професор Павлова Т.В.

Завдання для дистанційної роботи з дисципліни «Історія станкової і монументальної скульптури»
для студентів 4-го курсу спеціалізації «Станкова і монументальна скульптура», керівник: д.м., професор Павлова Т.В.

Завдання для дистанційної роботи з дисципліни «Історія образотворчого мистецтва та архітектури» для студентів 4-го курсу спеціалізації «Мистецтвознавство», керівник: д.м., професор Павлова Т.В.

Завдання для дистанційної роботи з дисципліни «Рисунок» для студентів 3, 4 курсів спеціалізації «Візуальні практики. Фотомистецтво», керівник Стадник Д. Ю.

КАФЕДРА СГД

Завдання для дистанційної роботи з дисципліни «Філософія»,
для студентів 1-го курсу Д, ДС, АВМ, викладач: к.ф.н., доц. О.М. Суховій

Завдання для дистанційної роботи з дисципліни «Естетика»,
для студентів 1-го, 2-го курсів всіх спеціалізацій: доц. Н.Т. Більдер

Графік для самостійної роботи на 06.04.2020 – 08.05.2020 з дисципліни «Естетика»,
для студентів 1-го, 2-го курсів всіх спеціалізацій: доц. Н.Т. Більдер

МАТЕРІАЛИ для семінару з дисципліни «Історія української культури та мистецтва",
для студентів 2-го курсу, ОМ:

Завдання для семінару №4 з дисципліни «Історія української культури та мистецтва»,
для студентів 2-го курсу, ОМ, викладач: к.і.н., доц. В.В. Тарасов

Література для семінару №4 з дисципліни «Історія української культури та мистецтва»,
для студентів 2-го курсу, ОМ, викладач:к.і.н., доц. В.В. Тарасов

Завдання для семінару №5 з дисципліни «Історія української культури та мистецтва»,
для студентів 2-го курсу, ОМ, викладач: к.і.н., доц. В.В. Тарасов

Література для семінару №5 з дисципліни «Історія української культури та мистецтва»,
для студентів 2-го курсу, ОМ, викладач: к.і.н., доц. В.В. Тарасов

Шановні студенти!
Перегляньте, будь ласка, список, що фіксує наявність виконаних семінарських робіт
та модульної контрольної роботи"

Завдання з дисципліни з дисципліни«Естетика»,
для студентів 3-го курсу, ОМ, викладач: к.ф.н., доц. О.М. Суховій

Тестові завдання з дисципліни «Естетика» Модуль 2 Теми 2.1-2.3, для студентів 3-го курсу спецівлізації ДС, викладач: к.і.н., доц. В.В. Тарасов

Література до виконання тестових завдань з дисципліни «Естетика» Модуль 2 Теми 2.1-2.3,
для студентів 3-го курсу спецівлізації ДС, викладач: к.і.н., доц. В.В. Тарасов

Завдання для дистанційної роботи з дисципліни «Основи наукових досліджень» для студентів 4-го курсу СВО «Бакалавар», 3 -го курсу (СК) факультету «Дизайн", спеціалізації "Графічний дизайн",
Тема 3 "Методи емпіричного та теоретичного досліджень, структура емпіричного та теоретичного знання",
Тема 4 "Методи та методологія",
Тема 5 "Окремі методологічні засади соціальних та гуманітарних наук",
Тема 6 "Структура та логіка наукових досліджень",
Тема 7 "Кваліфікаційні роботи: підготовка, оформлення і захист",
Тема 8 "Наукова та методологічна культура як чинник підвищення ефективності наукової діяльності", викладач: канд. юрид. наук, доцент С.В. Надобко

Завдання для дистанційної роботи з дисципліни «Інтелектуальна власність»
для студентів 1-го курсу СВО «Магістр» факультету «Дизайн», "Дизайн середовища", викладач: канд. юрид. наук, доц. С. В.Надобко

Навчально-методичний посібник для практичних занять для дистанційної роботи з дисципліни «Інтелектуальна власність»
Тема 4 "Патентне право", ситуативні завдання №№ 28-47;
Тема 5 "Засоби індивідуалізації учасників цивільного обороту, товарів і послуг"
для студентів 1-го курсу СВО «Магістр» факультету «Дизайн», "Дизайн середовища", викладач: канд. юрид. наук, доц. С. В. Надобко

До уваги студентів 4-го курсу СВО «Бакалавар», 3 -го курсу (СК) факультету «Дизайн", спеціалізації "Графічний дизайн":
інформація щодо виконання Індивідуальної роботи із дисципліни «Основи наукових досліджень», викладач: канд. юрид. наук, доцент С. В. Надобко

До уваги студентів 4-го курсу СВО «Бакалавар», 3 -го курсу (СК) факультету «Дизайн", спеціалізації "Графічний дизайн" інформація щодо результатів виконання індивідуальної роботи із дисципліни «Основи наукових досліджень», викладач: канд. юрид. наук, доцент С. В. Надобко

Завдання для дистанційної роботи з дисципліни «Методика НДР за фахом»
Тема 5 "Окремі методологічні засади соціальних та гуманітарних наук",
Тема 6 "Структура та логіка наукових досліджень",
Тема 7 "Кваліфікаційні роботи: підготовка, оформлення і захист"
Тема 8 "Наукова та методологічна культура як чинник підвищення ефективності наукової діяльності" для студентів 1-го курсу СВО «Магістр» факультету «Образотворче мистецтво", викладач: канд. юрид. наук, доц. С.В. Надобко

До уваги студентів 1-го курсу СВО «Магістр», факультету «Дизайн" та "Дизайн середовища":
інформація щодо виконання Індивідуальної роботи із дисципліни «Інтелектуальна власність», викладач: канд. юрид. наук, доцент С. В. Надобко

Дистанційні заняття з дисципліни «Фізичне виховання», Секція фізичного виховання (структурний підрозділ кафедри СГД), кандидат наук з фізичного виховання, доцент Н. А. Коломієць,
Докладніше за посиланням у telegram: @physicalcultureksada

РЕЗУЛЬТАТИ ПЕРШОГО МОДУЛЯ

Результати першого модуля студентів 3 курсу факультету«Дизайн середовища»
з дисципліни «Естетика», викладач:к.і.н., доц. В.В. Тарасов

КАФЕДРА ІНЖЕНЕРНО-ТЕХНІЧНИХ ДИСЦИПЛІН

Завдання для дистанційної роботи з дисципліни «Безпека життєдіяльності, основи екології і охорони праці» «Інженерне обладнання будинків і прилеглих територій»
для студентів 1-го курсу спеціалізації СЖ, Г, СМС, РТМ, 2-го курсу спеціалізації «Архітектура ландшафтного середовища», керівник: к.т.н., проф. І.Г. Бондарчук

Завдання (частина 1) для дистанційної роботи з дисципліни «Ергономіка»
для студентів 3-го курсу спеціалізації «Промисловий дизайн», керівник: к.т.н., проф. В.М. Голобородько

Завдання (частина 2) для дистанційної роботи з дисципліни «Ергономіка»
для студентів 3-го курсу спеціалізації «Промисловий дизайн», керівник: к.т.н., проф. В.М. Голобородько

Завдання (частина 3) для дистанційної роботи з дисципліни «Ергономіка»
для студентів 3-го курсу спеціалізації «Промисловий дизайн», керівник: к.т.н., проф. В.М. Голобородько

Завдання (частина 4) для дистанційної роботи з дисципліни «Ергономіка»
для студентів 3-го курсу спеціалізації «Промисловий дизайн», керівник: к.т.н., проф. В.М. Голобородько

Лекція (частина 1) для дистанційної роботи з дисципліни «Ергономіка» для студентів 1-го курсу СВО «Магістр» спеціалізації «Художньо-педагогічна терапія», керівник: к.т.н., проф. В.М. Голобородько

Лекція (частина 2) для дистанційної роботи з дисципліни «Ергономіка» для студентів 1-го курсу СВО «Магістр» спеціалізації «Художньо-педагогічна терапія», керівник: к.т.н., проф. В.М. Голобородько

Завдання для дистанційної роботи з дисципліни «Економіка в дизайні та мистецтві»
для студентів 1-го курсу СВО «Магістр» спеціалізації «Образотворче мистецтво», керівник: к.е.н., доц. А.А. Звоник

Додаток 1 для дистанційної роботи з дисципліни «Економіка в дизайні та мистецтві»
для студентів 1-го курсу СВО «Магістр» спеціалізації «Образотворче мистецтво», керівник: к.е.н., доц. А.А. Звоник

Додаток 2 для дистанційної роботи з дисципліни «Економіка в дизайні та мистецтві»
для студентів 1-го курсу СВО «Магістр» спеціалізації «Образотворче мистецтво», керівник: к.е.н., доц. А.А. Звоник

Методичні рекомендації для самостійної роботи з дисципліни «Економіка в дизайні та мистецтві»
для студентів 1-го курсу СВО «Магістр» спеціалізації «Образотворче мистецтво», керівник: к.е.н., доц. А.А. Звоник