КОНКУРСИ, ГРАНТИ, МОЖЛИВОСТІ

Якщо Ви енергійні, креативні, амбітні та живите в стилі SMART, ЦІ проекти для Вас! За рекомендаціями з підготовки проектних пропозицій звертайтесь до координатору ХДАДМ з міжнародних програм (проф. Гончар Олена Валентинівна) та викладачів кафедри іноземних мов, які завжди раді вам допомогти!

Всеукраїнський конкурс студенстських наукових робіт з природничих, технічних, наукових та гуманітарних наук:

- наказ про проведення;
- вимоги до робіт, що подаються на конкурс;
- лист Ради ректорыв ВНЗ Харкова, щодо проведення ХІ регіонального конкурса студентських наукових робіт з природничих, технічних, наукових та гуманітарних наук.

Загальноєвропейські рекомендації з мовної освіти: рівні володіння англійською мовою.

Матеріали за міжнародними тренінгами Офісу Програми імені Фулбрайта в Україні для науково-педагогічних працівників і аспірантів «Як публікуватися в міжнародних рецензованих виданнях».

КОНКУРС ZLIN DESIGN WEEK

Дедлайн: до 13 лютого 2017

Категорії конкурсу: Industrial design, Product design, Fashion design, Communication design

Опис: Один з найбільших конкурсів з дизайну в Центральній Європі для молодих спеціалістів (до 30 років). Головний приз - € 4,000 та стажування в престижній дизайн-компанії.

Веб-сайт: http://zlindesignweek.com/bestindesign/en/

STEP BEYOND TRAVEL GRANTS (КУЛЬТУРОЛОГІЯ)

Дедлайн: відкритий постійно
Країна: Europe
Сфера науки: Культурологія
Тип гранту: Для навчання закордоном; для участі в конференціях; для наукових досліджень.
Веб-сайт: http: //www.culturalfoundation.eu/grants /

Програма STEP Beyond Travel Grants допомогає молодим митцям та діячас культури в їх дослідженнях, обміні досвідом, розвитку професійних навичок.

Протягом останніх десяти років за допомогою цієї програми здійснюється підтримка всіх видів творчості, в тому числі музики, образотворчого мистецтва, театру, кіно, мультимедіа, дизайну, фотографії, моди.

Програма STEP Beyond Travel Grants допомагає художникам та діячам культури в організації подорожей по країнам ЄС та країнам, що межують з ЄС. Пріоритет віддається особам молодше 35 років, та / або які розвивають свою кар’єру протягом 10 років. Схема фінансування програми виникла на базі попередніх грантових програм мобільності, таких як Erasmus та APEXchanges.

За останні десять років були здійснені 1700 проектів в 59 країнах, та досі надається сприяння міжнародному обміну професіоналів в сфері культури за допомогою цієї схеми грантів.

Ви можете подавати заяву на участь в програмі онлайн. Обмеження в строках для цієї схеми грантів відсутні; програма діє постійно, тому ви можете звернутись в будь-який час. Процес відбору займає період до одного місяця. Долучайтесь до програми!