ВІДДІЛ ПО РОБОТІ З ІНОЗЕМНИМИ СТУДЕНТАМИ

НАШІ ВИПУСКНИКИ:
2017-2018
2018-2019

ОТДЕЛ ПО РАБОТЕ С ИНОСТРАННЫМИ СТУДЕНТАМИ - русскоязычная версия (.docx)

Перших іноземних студентів до Харківської державної академії було прийнято у 1989 році. Навчання іноземців ліцензовано Міністерством освіти і науки України. Загальна кількість прийому іноземців, за ліцензією, складає 90 осіб на рік. За ці роки підготовлено понад 400 фахівців для більш ніж 30 країн Азії, Африки, Європи.

В академії навчаються студенти з різних країн світу, а саме: Таджикистану, Азербайджану, Казахстану, Африки, Китая, Вьетнама, Турции, Эквадора. Питому частину складають студенти з Китаю.

У відділі по роботі з іноземними студентами оформлюють усі необхідні документи стосовно іноземних громадян: контракти, заяви, страховки, анкети, картки студента, облікові документи для органів державної міграційної служби м. Харкова, особисті справи. Найважливішою частиною роботи відділу є процедура легалізації та апостилювання у МОН, МЗС України, дипломів та додатків до них, які отримали випускники-іноземці ХДАДМ. Визнання документів про попередню освіту, отриманих на батьківщині іноземцями, також входить до компетенції відділу, що відповідає чинному законодавству України.

Наші контакти та електронна адреса:
(+38) 057 706-15-57
e-mail: ulyanova@ksada.edu.ua
Відділ знаходиться за адресою:
м. Харків, вул. Мистецтв, 11, корпус №3, кімната №307.