II МІЖНАРОДНИЙ ОСВІТНІЙ ФОРУМ «ПРИДНІПРОВ’Є 2017»

II міжнародний освітній форум «Придніпров’є 2017» відбувся 12 листопада у місті Дніпро. Головною метою форуму було надання інформації про можливості отримання освіти та працевлаштування в Україні та за кордоном. Форум складався з двох частин: виставки-презентації, а також конференції, на якій кожний ВНЗ предствляв свій заклад.

Серед популярних вузів України, Чехії, Польщі і Німеччини була представлена Харківська державна академія дизайну і мистецтв як один із кращих українських вищих навчальних закладів. У заходах, що відбулися в рамках форуму, брали участь викладачі кафедри педагогіки та іноземної філології (д.п.н., доцент, зав. кафедри Єрмакова Т.С., к.п.н., доцент Говорун А.В.) та кафедри українознавства (к.м., доцент Мархайчук Н.В.).

Доволі жвавий інтерес викликала бліц-сесія «Підготовка фахівців творчих спеціальностей», на якій було надано унікальну можливість презентувати досягнення академії у підготовці фахівців у сфері дизайну і мистецтва та підтвердити звання лідера серед українських вищих закладів освіти мистецького спрямування.