СТУДЕНТСЬКА РАДА

Самоврядування у вищому навчальному закладі – це самостійна громадська діяльність студентів з реалізації функцій управління вищим навчальним закладом, яка визначається ректоратом (адміністрацією), деканатами і здійснюється студентами у відповідності з метою й завданнями, які стоять перед студентськими колективами.

ПОЛОЖЕННЯ ПРО ОРГАНИ СТУДЕНТСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ У ХДАДМ

Основною метою а задачами студентського самоврядування ХДАДМ є:

  • захист прав студентів;
  • культурно-масова робота;
  • розробка пропозицій, щодо підвищення якості освітнього процесу;
  • проведення роботи, спрямованої на підвищення свідомості студентів.

У своїй діяльності студентська рада ХДАДМ керується чинним законодавством, зокрема законом України про "Вищу освіту" та Статутом академії та положеннями.

Склад Студентського самоврядування ХДАДМ

ВОЛВЕНКОВА Тетяна Олегівна

Голова ССУ ХДАДМ, студентка 3 курсу факультету "Дизайн середовища".


Виступає прямим зв'язком Парламенту з адміністрацією Академії. Організовує та контролює роботою усього Парламенту. Затверджує склад, структуру та документацію самоврядування. Відповідальна за бюджетний розподіл та за роботу членів Парламенту на факультетах.ШАТИЛО Катерина Олексіївна

Операційний директор ССУ ХДАДМ, студентка 2 курсу факультету "Промисловий дизайн".


Операційний директор є замісником президента Парламенту. Відповідає за зовнішні зв'язки Академії з іншими вишами, громадськими організаціями, приватними особами. Головуюча за роботу комітетів, приймає участь у відборі членів Парламенту, затверджує плани розвитку та ідеї заходів на рік.


Марта ЛЕВИЦЬКА

ГОЛОВА ФАКУЛЬТЕТУ
Аудіовізуальне мистецтво


Привіт! Я Марта, навчаюсь на 2 курсі, на кафедрі візуальних практик та на кафедрі аудіовізуального мистецтва.
До академії я здобувала освіту графічного дизайнера, маю високий рівень знань в цьому напрямку, які зараз використовую та інтегрую в нову сферу своєї діяльності - аудіовізуальне мистецтво. В мене є досвід створення фотопроєктів, верстки книг, проведення фото-відеозйомок, монтаж відеоробіт. Добре знайома з виставковою діяльністю, оскільки мої роботи експонувались в різних країнах.
Якщо в вас є якісь пропозиції, задачі для вирішення, ідеї для проєктів, будь-які питання чи просто бажання поспілкуватись та дізнатись щось нове, я завжди буду рада допомагати та бути корисною для студентів!Маргарита КРАВЧЕНКО

ГОЛОВА ФАКУЛЬТЕТУ
Образотворче мистецтво


Привіт! Я Маргарита, навчаюсь на 3 курсі, на кафедрі графіки.
Малюю з самого дитинства, пройшовши на цьому шляху всі необхідні етапи спеціалізованої освіти — закінчила художню школу ім.Рєпіна та Харківське художнє училище. Тому як ніхто розумію, наскільки багато проблем із безпосередньою передачею знань налічує галузь, і що дуже важливо, аби студенти вміли та могли відстояти своє беззаперечне право на їх отримання.
Я вважаю, не існує перепон, що не можна було б подолати за допомогою налагодження насамперед ефективної комунікації з викладачем. Тож якщо ви потребуєте підтримки або поради у цих та інших питаннях, то буду дуже рада допомогти кожному!Марія КОЖИНА

ГОЛОВА ФАКУЛЬТЕТУ
Дизайн


Привіт! Я Марія, навчаюся на 2 курсі, на кафедрі дизайну.
Скільки себе пам’ятаю, я завжди малювала. Неважливо де й коли, у мене завжди був блокнот та ручка. Дитинство, художня школа, академія...
Мистецтво для мене це як психолог. Воно заспокоює та надихає. Я також, як і всі, продовжую навчатися, пізнаю щось нове у нашому світі, бо насправді, він дуже насичен цікавими подіями та ідеями.
Протягом декількох років будучи старостою, знаю, як налагодити зв’язок з викладачами та одногрупниками. Тому якщо ви маєте питання, потребуєте поради, підтримки або допомоги, то завжди рада буду з вами поспілкуватися. Залюбки послухаю ваші ідеї, і прийму у них учать, бо розвиток - це рух, а рух - це життя!Анастасія НІКОЛАЄВА

ГОЛОВА ФАКУЛЬТЕТУ
Дизайн середовища


Привіт! Я Стюша, навчаюсь на 4 курсі, на кафедрі дизайну середовища.
Почала вчитися малювати лише в 11 класі прямо перед ЗНО та вступом до академії. Та змогла довести, що немає нічого неможливого, треба тільки захотіти та почати. Чому так пізно? До цього я взагалі хотіла стати хірургом. Потім підрахувала скільки мені вчитись та коли зможу почати проводити сама операцій. Та ну його! Краще стану дизайнером.
Чому дизайн? Дизайн мене приваблює своєю творчістю та креативною стороною. Для професії дизайнера потрібне нестандартне мислення та творчий погляд на речі. Дизайнери бачать світ як би в 3D якості, вони створюють чарівні речі з абсолютно звичайних. І це ВАУ! Хочу!
Якщо у вас є якісь питання або вам потрібна допомога чи підтримка, я завжди знайду час для вас та буду рада вам допомогти!


Співпраця з Студентським самоврядуванням ХДАДМ


GoogleФорма для вступу до парламенту
ПЕРЕГЛЯНУТИ GOOGLE ФОРМИ

GoogleФорма щодо побажання та зв'язку
ПЕРЕГЛЯНУТИ GOOGLE ФОРМИ


СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ

Instagram
ПЕРЕГЛЯНУТИ СТОРІНКУ INSTAGRAM

Творча сторінка з роботами студентів в Instagram
ПЕРЕГЛЯНУТИ СТОРІНКУ INSTAGRAM

TELEGRAM
ПЕРЕГЛЯНУТИ СТОРІНКУ TELEGRAM

TELEGRAM барахолка (тут ти зможеш віддати зайве, і знайти потрібне)
ПЕРЕГЛЯНУТИ СТОРІНКУ TELEGRAM


Вибори до студентського самоврядування

22 травня 2023 року відбудуться вибору до студентського самоврядування на посади Голови Студентського парламенту та Голови факультету дизайну середовища.

Кандидати:

Нікорчук Владислав Сергійович(.pdf)

Тимченко Анна Андріївна(.pdf)

Пушкар Маргарита Павлівна(.pdf)

Заічко Дар'я (.pdf)