СТУДЕНТСЬКА РАДА

Самоврядування у вищому навчальному закладі – це самостійна громадська діяльність студентів з реалізації функцій управління вищим навчальним закладом, яка визначається ректоратом (адміністрацією), деканатами і здійснюється студентами у відповідності з метою й завданнями, які стоять перед студентськими колективами.

Положення про студентське самоврядування

Основною метою а задачами студентського самоврядування ХДАДМ є:

  • захист прав студентів;
  • культурно-масова робота;
  • розробка пропозицій, щодо підвищення якості освітнього процесу;
  • проведення роботи, спрямованої на підвищення свідомості студентів.

У своїй діяльності студентська рада ХДАДМ керується чинним законодавством, зокрема законом України про "Вищу освіту" та Статутом академії та положеннями.

Склад та контактна інформація
Студентського самоврядування ХДАДМ


Список членів ССУ ХДАДМ:
Голова ССУ ХДАДМ - Приходько Олександр Віталійович, 2ДІМ, 3 гр.;
Зам. Голови ССУ ХДАДМ - Смирнов Андрій Леонідович, 2ГД;
Голова ССУ ф-ту "Дизайн середовища" - Сахаудінова Олександра Анатоліївна, 4ДО;
Голова ССУ ф-ту "Дизайн" - Ільчаков Данило Андрійович 3ПД, 1гр.;
Голова ССУ ф-ту "Образотворче Мистецтво" - Гарагуля Катерина Олександрівна, 1МЗ (прискорене);
Секретар ССУ ХДАДМ - Бондаренко Анна Олексіївна, 3ПД;
Голова управління гуртожитку ХДАДМ - Черепенко Віктор Віталійович, 2МД, 2 гр.;
Піар-менеджер соц. Мереж ХДАДМ - Полюшко Валерія 1 ММСЖ.
Event менеджери:
Хоменко Наталія Миколаївна, 1ГД;
Бородченко Валерія Володимирівна, 1ГД.

Список членів ССУ факультету «Образотворче Мистецтво»:
Представник візуального мистецтва: Марина Мар'єнко 0953325001;
Представник скульпторів: Владислава Цапкова 0994974640;
Представник реставраторів: Наталя Гур'єва 0969943556;
Представник станкова графіка: Ольга Кубишкіна 0685804403;
Представник станковий живопис: Влад Здор 0980916490;
Софія Капустіна СЖ 0500130384;
Турчина Олена МЗ 0682800767;
Елеонора Федосова МЗ 0685978633;
Єва Садченко Графіка 0951754513;
Люба Барабаш 2МЖ 0964530723;
Влад Хавкін Графіка 0669998379;
Буйвал Настя МЗ 0956135097;
Яна Назаренко МЗ 0685590872;
Марія Шульга РЕТМ 0677685602;
Коваленко Аліна Андріївна МЗ 0500462948.

Список членів ССУ факультету «Дизайн»:
Представник спеціальності ГД: Олена Двухглавова;
Представник спеціальності МД: Ксенія Татаринцева;
Литовка Владислав Анатолійович 2МД 1 гр. +380952524240;
Несмеянова Тетяна 3МД 0660397355;
Аріна Лаврентьєва 3МД 0507321873;
Онітко Алена РЕТМ 0964894094;
Миша Синельников 2ПД;
Денис Демченко 1ПД.

Список членів ССУ факультету «Дизайн середовища»:
Представник спеціальності ДТО: Шпак Діана Андріївна 2ДТО;
Представник спеціальності ДМ: Асєєва Олена 4МД;
Лавриненко Карина 4 ДТО;
Шелест Леся 2 ДТО;
Шпак Діана 2 ДТО;
Анастасія Коряченко ДТО 0955560098.