ПОЛОЖЕННЯ

про відкритий всеукраїнський конкурс медіа-арту
"АRT-MOTION"

95! У жовтні 2016 року ХДАДМ — провідному дизайнерському вузу України виповнюється 95 років. Солідний вік академії аж ніяк не заважає їй не тільки підтримувати традиції, але і розвивати нові тенденції в дизайні. Активним провідником цих тенденцій є кафедра Мультимедійного дизайну, створена в академії 16 років тому. Також в організації конкурсу приймає участь кафедра Візуальних практик — найновіша з кафедр ХДАДМ, зорієнтована на розвиток та впровадження в освітню систему вишу актуальних спрямувань візуальних мистецтв. Ми прагнемо активно розвивати міжвузівські і міжнародні зв'язки, налагоджувати контакти і співробітництво. Ми готові ділитися своїми досягненнями і підтримувати колег із споріднених вузів і кафедр, щоб разом виховувати нове покоління студентів, майбутніх творців українських мультімедійних продуктів світового рівня.

Тема «Art-motion». Тему конкурсу відбиває її назва, що втілює в собі концептуальне рішення. Моціон, рух, свіже повітря — все, що спонукає до спокійного і вдумливого мистецького аналізу оточення та простору, до натхнення. І нам цікаво, як саме це впливає на процес творчого пошуку образів і його відображення у мистецтві.

Організатори конкурсу: кафедра Мультимедійного дизайну і кафедра Візуальних практик Харківскої державної академії дизайну і мистецтв.

Мета конкурсу: популяризація медіа-арту, мультимедійного дизайну і вітчизняної анімації, обмін досвідом між школами мультимедіа, розширення творчих контактів з професійними студіями медіа-арту, моушн-дизайну і анімації, можливість продемонструвати свою кваліфікацію аудиторії.

ОРГАНИЗАЦІЙНИЙ КОМІТЕТ

Опалєв Михайло Леонідович — канд. мистецтвознавства, доцент каф. мультимедійного дизайну (МД) ХДАДМ;
Хрісанфова Дарья Валеріївна — старший викладач кафедр Візуальних практик і Монументального живопису;
Сухорукова Людмила Андріївна — канд. мистецтвознавства, доцент каф. МД ХДАДМ;
Іванова Наталія Валентинівна — директор Центру Сучасного Мистецтва Єрмілов Центр;
Мурашко Маріанна Володимирівна — викл. каф. МД ХДАДМ;
Тихомиров Игор В`ячеславович — викл. каф. МД ХДАДМ.

Голова журі:

Сторожук Леонід Констянтинович — доцент каф. МД ХДАДМ; Заслужений діяч мистецтв України.

Члени журі:

Чепелюк Олена Валеріївна — доктор технічних наук, профессор Херсонського Національного Технічного університету;
Михайлов Роман — художник, автор інсталяцій, об'єктів та медіа робіт. Фіналіст фестивалю Nonstopmedia, Харків 2013 р., номінант на премію PinchukArtCentre 2015. Спеціальна премія Best installation Award, Saatchi gallery, Лондон 2015;
Гладько Ілля — провідний дизайнер компанії Cogniance LLC, Київ.

Учасники конкурсу: студенти і випускники вищих професійних навчальних закладів, моушн-дизайнери, медіа-художники.

Конкурс проводиться в наступних категоріях:

1. Студентські роботи;
2. Професійні роботи.

Номінації конкурсу:

1. Моушн-дизайн;
2. Медіа-арт;
3. Анімація (класична і експериментальна).

Термін прийому конкурсних робіт: до 30 вересня 2016 року.
На конкурс приймаються роботи як індивідуально від кожного учасника, так і від групи учасників. Кожен учасник може представити роботи в трьох номінаціях, але не більше однієї роботи в кожній.
Терміни підведення підсумків конкурсу: 10 жовтня 2016 року.
За підсумками конкурсу визначається один переможець і два призера в кожній номінації та категорії. Автори робіт, що прийняті на конкурс, отримують сертифікат учасника. Викладачі, які підготували переможців і призерів конкурсу, нагороджуються грамотами.

Вимоги до робіт: приймаються роботи, виконані протягом 2015-2016 років. Учасники відправляють конкурсні роботи та анкети учасника по Інтернету. Формат робіт — відеофайл формату mp4, HD (1280x720 px). Стиснення з максимальною якістю. Хронометраж робіт не більше 10 хвилин. Наявність титрів обов'язкова (назва роботи, автор, рік, для студентів — керівник, ВНЗ).
Учасники конкурсу подають комплект супровідної конкурсної документації у встановлені оргкомітетом терміни.

Оформлення супровідної документації

1. Анкета учасника, формат MS WORD (форма додається);
2. Опис роботи: назва ролика, опис концепції, технології створення (у вільній формі), формат MS WORD.

Опис роботи і анкети відправляється на e-mail: multimedia@ksada.org із зазначенням в темі листа назви конкурсу.
У листі вказується також посилання на хмарне сховище або файлообмінну систему, за допомогою яких передається відеоматеріал. Рекомендовані ресурси: хмарні сховища — One Drive, Googl Drive, e-disk поштового сервісу ukr.net, Dropbox, Yandex-disk; файлообмінники: ex.ua, DropMe files.

Матеріали, оформлені з порушенням цього положення і термінів подачі, до розгляду не приймаються.
Інформація про Конкурс та порядок участі в ньому призерів і переможців є відкритою, та розміщується на офіційному сайті Харківської академії дизайну і мистецтв (ksada.org), і на сайті конкурсу (art-motion.com.ua).
В рамках фестивалю будуть проводитися майстер-класи з представниками провідних студій Моушн-дизайну та анімації міста Харкова.
Всі матеріали, записані організаторами конкурсу в період проведення конкурсу та демонстрації кращих робіт (фотографії, аудіо- та відеозаписи), можуть бути використані для реклами і просування конкурсу, що не вимагає додаткового узгодження з учасниками.

Контактна інформація

З усіх питань організації та проведення конкурсу звертатися
за телефоном: 093 682 1284.
E-mail: multimedia@ksada.org
Контактна особа: Сухорукова Людмила Андріївна