УЧАСТЬ ХДАДМ В ПРОВЕДЕННІ РОКУ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

До уваги студентів і викладачів ХДАДМ!

Відповідно до Указу Президента України П. Порошенко «Про оголошення 2016 р. Роком англійської мови» Харківською державною академією дизайну і мистецтв було розроблено комплекс заходів на 2016 р., спрямованих на активізацію вивчення англійської мови як мови міжнародного спілкування задля розширення доступу громадян-студентів до світових освітніх і соціально-культурних можливостей, які відкриває знання та використання англійської мови:

1. Проведення загальноакадемічної олімпіади «The Art of Word» («Мистецтво слова»).
I тур – 29.03.16 р., 10.00 (запрошуються студенти усіх курсів і спеціальностей).
II тур – 30.03.16 р., 10.00 (запрошуються аспіранти і викладачі ХДАДМ визначити рівень володіння англійською мовою).

Завдання складено відповідно до рівнів B1–B2 (Незалежний користувач) згідно із Загальноєвропейськими Рекомендаціями з мовної освіти.

Попередня регістрація для учасників олімпіади відбудеться з 08.02.16 р. по 18.03.16 р. на кафедрі іноземних мов у старшого лаборанта кафедри Кісельнікової Н.Є.

2. Проведення виставок студентських робіт з підписами та анотаціями англійською мовою (колективний виставковий проект у міжнародному форматі, травень, 2016 р.).

3. Проведення циклу лекцій під назвою «The Way to Success» («Шлях до успіху») для аудиторії людей мистецтва (травень, 2016 р.).

4. Проведення захисту дипломних робіт (проектів) англійською мовою (червень, 2016 р.).

Слідкуйте за додатковою інформацією. З питань щодо участі у заходах звертайтесь до кафедри іноземних мов. Ми будемо раді вам допомогти!