ЗАХИСТ РОБІТ БАКАЛАВРІВ СПЕЦІАЛІЗАЦІЇ «СТАНКОВА ГРАФІКА»

7 червня 2019 року на розгляд державної екзаменаційої комісії було подано довершено оформлені дипломні проекти студентів заочної форми навчання спеціаізації «Станкова графіка».

Мокляк Софія: поліптих «Бестіарій» - союз химерних тварин та урбаністичного міста. Тема, сюжет та техника виконання (офорт) навіяні особливою атмосферою промислових районів Харкова, а саме так званої Іванівки. Тільки у свідомості справжнього митця брутальні образи невпорядкованого міста перетворюються на професійну довершену графіку.

Аліна Бишенко представила комплексне оформлення книги Юкіо Місіми «Золотий храм» (1956). Ергономічний вигляд примірника та ілюстрації відсилають глядача до японських базових кольорів, містицизму та мінімалізму.

Серія пакатів Віки Рибалової до збірки оповідань Айзека Азимова «I, Robot» («Я, Робот», 1950, в якому письменник представив етичний кодекс для роботів) вражає конкретністю та розумінням ідеї самого твору.

Виступ Яни Павловської з рекламним плакатом до авторського фільму «GARDEN» подвоїв гарний настрій від заходу. Було представлено триптих плакатів та teaser - анімаційну складову проекту тривалістю лише одну хвилину, що за цей короткий час зачарував присутніх своєю невимушеністю.

Захист цьогорічних дипломів залишив після себе серію чудових робіт, які вже зараз можуть створити потужний концепт для виставки, а також відчуття свята від творів талановитих та перспективних випускників.