І МІЖНАРОДНИЙ СТУДЕНТСЬКИЙ КОНКУРС З ШРИФТУ І КАЛІГРАФІЇ

You are gladly invited to participate in the I International Student Competition of Font and Calligraphy, which will be held on May 23-28 in Ukraine

Details on the event can be found here (docx).
Download form of the Offeror "Font and Calligraphy 2016" here (docx).

Приглашаем принять участие в І Международном студенческом конкурсе по шрифту и каллиграфии, который пройдет 23-28 мая.

Подробности о мероприятии можно скачать здесь (docx).
Скачать анкету участника здесь (docx).

Запрошуємо прийняти участь у І Міжнародному студентському конкурсі з шрифту і каліграфії, який пройде 23–28 травня

Мета конкурсу – популяризація культурних традицій народів різних країн, просування сучасної каліграфії й шрифтового дизайну серед молоді. Конкурс сприяє професійному спілкуванню студентів і фахівців шрифтової справи, обміну досвідом різних каліграфічних шкіл України та інших країн.

У зв’язку з оголошенням 2016 р. Роком англійської мови в Україні, ми відходимо від усталеної традиції шанування тільки слов’янської писемності і головну увагу приділяємо кирилиці й латиниці.

Тема конкурсу – інтеграція і взаємодія алфавітів народів світу.

Номінації конкурсу:

  • каліграфія (академічна, творча);
  • акцидентний шрифт (кирилиця, латиниця, цифри, знаки пунктуації);
  • буквиця;
  • авторський рисований напис;
  • шрифтовий плакат;
  • інсталяція на тему алфавіту (переможець визначається шляхом голосування глядачів безпосередньо під час дії підсумкової виставки).

І етап. Для участі у конкурсі необхідно надіслати до 5 травня включно:

1. Анкету учасника (додається);

2. Цифрову версію роботи (jpeg., 72 dpi, RGB, розмір оригінальний) для попередньої оцінки міжнародного журі на електронну адресу ksada.font@gmail.com з поміткою «Конкурс-реєстрація». Назва файлу: прізвище-номінація.

2 етап. Для підсумкової виставки роботи приймаються у друкованому вигляді. Формат: 600×900 мм, для буквиць – 400×600 мм, для напису – 600×400 мм; папір матовий, щільність не менш 200 г/м2. Розмір інсталяцій не повинні перевищувати 1 м. Кінцевий термін прийому робіт – 16 травня 2016 року (відділення «Нової пошти» № 42; передати за адресом: 61002 м. Харків, вул. Мистецтв (Червонопрапорна) 8, корпус № 3, ауд. 308; або іншим зручним способом). Роботи мають бути підписані з іншого боку у нижньому лівому куті.

Для студентів дальнього зарубіжжя передбачена дистанційна участь. Для 2 етапу конкурсу роботи приймаються у цифровій версії, підготовленій до друку (pdf., jpeg., 150 dpi, RGB, розмір оригінальний) на електронну адресу ksada.font@gmail.com з поміткою «Конкурс-виставка» до 16 травня. Назва файлу: прізвище-номінація-друк.

До участі у конкурсі будуть допущені роботи, які дотримуються етичних норм, відповідні заявленим номінаціям, мають достатній рівень виконання. Участь у конкурсі – безкоштовна, роздруковані роботи залишаються у фонді Академії.

Контактна інформація:

Завідувач кафедри графічного дизайну, доцент Іваненко Тетяна Олександрівна,
тел. +38 (050) 982 60 80; e-mail: tana_art@ukr.net
Відповідальний за прийом робіт: Комаров Володимир Сергійович, тел. +38 (067) 980 06 15

Анкета учасника конкурсу (.docx)

Оригінал інформаційного повідомлення (.docx)