ПЕРЕМОЖЦІ КОНКУРСУ НАУКОВО-ПРАКТИЧНИХ РОБІТ СЕРЕД СТУДЕНТІВ

20 березня кафедра графічного дизайну ХДАДМ провела конкурс науково-практичних робіт серед студентів ІV курсу факультету «Дизайн» ХДАДМ. Студенти спеціалізацій «Промисловий дизайн», «Графічний дизайн» та «Мультимедійний дизайн» представили свої роботи, виконані у рамках переддипломної практики. Автори науково-практичних робіт продемонстрували глибокі теоретично-практичні знання та вміння знаходити неординарний підхід до вирішення актуальних наукових проблем у галузі дизайну. Кожна з представлених робіт викликала глибоку зацікавленість та бурхливі дискусії як з боку комісії так й усіх учасників.

Переможці конкурсу :
Диплом І ступеню – ст. ІV к. ПД Романова Вєста з темою «Автомобіль 2025 року, який стане класичним в автомобільному дизайні і технології у 2050 році», кер. ст. викл. Бондаренко Б.К.
Диплом ІІ ступеню – ст. ІV к. ПД Старчікова Анна з темою «Дизайн безпілотного вантажного транспорту», кер. ст. викл. Бондаренко Б.К.
Диплом ІІІ ступеню – ст. ІV к. ГД Вознюк Кристина з темою «Візуальний стиль Харківського зоопарку», кер. доц. Більдер Н.Т., викл. Алімова Ю.В.
Диплом ІІІ ступеню – ст. ІV к. МД Чадаєва Дар’я з темою «Редизайн веб-сайту ХДАДМ», кер. ст. викл. Тихомиров І.В.
Грамоту за концептуальне рішення отримав ст. ІV к. МД Панченко Іван з темою «Розробка анімаційного ролику «Навь»», кер. доц. Сухорукова Л.А.

Вітаємо наших переможців та бажаємо нових наукових досягнень!

Фото: Федір Целуйко