ЕКО-ПРОЕКТ «ДРУГЕ ЖИТТЯ»

3 червня в Україні у Львові стартував еко-проект «Друге життя» за підтримки компанії Carlsberg Ukraine. Ідея проекту – «привернути увагу громадськості до проблеми сортування та переробки відходів і дати можливість молодим талановитим українцям продемонструвати свої творчі здібності» - наголошують організатори проекту. У проекті брали участь студенти з Харкова та Києва. Вони працювали над створенням арт-об'єктів робіт із вторсировини. Студенти Харківської державної академії дизайну і мистецтв Пасинок В., Шатохіна О., Водолазська П., Моргун О., Асєєва А., Волобуєва А., Неневоля Л., Бухолдіна А. отримали дипломи від старшого директора по корпоративним відносинам компанії @carlsberg ukraine Євгенії Піддубної-Смирнової.

Митці працювали понад двох тижнів над створенням арт-об'єктів, які були виставлені 14 червня на виставці у львіварні, яка буде тривати до кінця місяця. Студенти підіймали важливі теми екології та намагалися донести через мистецтво важливість роздільного сортування сміття та його переробку.Учасники зазначили, що арт-об'єкти зі сміття не вирішать даної проблеми але хоча б привернуть увагу молоді та суспільства до її вирішення.

Студентка спеціалізації «Дизайн тканин» була нагороджена сертифікатом (10000 грн.) на навчання в освітній інституції «Культурний проект». Її робота була визнана кращою.