KHOTKEVYCH INSIDE: АРХІТЕКТУРНО - ПРОСТОРОВИЙ ВОРКШОП

Палац культури ім. Гната Хоткевича збудований у 1934 році і є яскравим прикладом архітектури функціоналізму у Львові. Сьогодні колектив Палацу активно розробляє стратегію та візію. Відповідно до нових якісних змін у структурі роботи закладу життєво необхідні перетворення функціонального простору будівлі. Разом з тим, ми прагнемо зберегти усе історично цінне, реставрувати необхідне, забрати те, що виконало свої функції та додати сучасне.

Як відомо, проектний конкурс виграли Тадеуш Врубель та Леопольд Карасинський. Т. Врубель, свого часу, був деканом кафедри містобудування Львівської Політехніки та співзасновником Вроцлавської політехніки. Такою зв’язковою ниточкою ми хочемо поставити два міста та університети над спільним знаменником - архітектурою. Отож, в кінці жовтня організовуємо 5-ти денний архітектурно-просторовий воркшоп. Пропонуємо учасникам разом з менторами, провідними архітекторами, розробити концептуальний проект ре-дизайну функціональних приміщень Палацу.

До участі запрошуємо студентів Львівської та Вроцлавської політехнік, а також охочих архітекторів, дизайнерів, соціологів та інших вмотивованих та зацікавлених осіб.
Мета воркшопу – згенерувати візуальні ідеї спрямовані на збереження всього історично цінного в інтер’єрі Палацу в поєднанні з модернізацією функціональних просторів відповідно до нової стратегії та візії Палацу.
Забезпечення – проживання (50% учасників), харчування (обід, вечеря, кава-перерва), комфортне місце для роботи, Wi-Fi, демонстраційно - роздаткові матеріали. Бонус – 5 мотивуючих зустрічей-знайомств.

Робоча мова: українська, англійська.

Участь безкоштовна. Обов’язкова реєстрація за посиланням: https://goo.gl/forms/MB36nBFsthrwKGjx1
Залиш свій відбиток в історії Палацу Гната Хоткевича!