Співробітництво із сервісом перевірки наукових робіт на плагіат StrikePlagiarism.com

Харківська державна академія дизайну і мистецтв для отримання технічної інформації (розширених електронних звітів щодо результатів перевірки запозичень) використовує через інтерфейс користувача систему, доступну в мережі Інтернет на сайті Strikeplagiarism.com (http://ua.strikeplagiarism.com).

Алгоритм StrikePlagiarism.com шукає запозичення в різних джерелах:
- Глобальній мережі Інтернет (індексує більше 10 млрд. сайтів);
- Базах даних, зібраних в рамках міжуніверситетської програми обміну базами даних, а також закриті репозиторії українських університетів;
- Базу даних, в яку входять наукові журнали, індексовані в SCOPUS, EBSCO, SPRINGER тощо.

Для інтеграції з OJS (Open Journal System) вам знадобиться корпоративний обліковий запис, завантажений плагін і ключ API. Система працює на основі Saas (System as a Service), підтримує популярні системи LMS (Learning Management Systems), наприклад, Moodle, інтегрована з каталогом LDAP, має API і може одночасно бути використана інтерфейсом і системами LMS. Також система розпізнає характер зв'язку речень в тексті, композицію тексту і слів окремо - тим самим є змога знаходити не тільки факти заміни місцями слів, а й заміну слів на синоніми, що у значній мірі дозволяє знаходити подібність за змістом. Система підкреслює змінені слова, а за допомогою спливаючого вікна показує, як слово або фраза виглядали до редагування.