29 ЖОВТНЯ 2021 РОКУ НА БАЗІ ХДАДМ ВІДБУВСЯ МІЖНАРОДНИЙ ФОРУМ «ЕКОЛОГІЯ В FASHION-ІНДУСТРІЇ. ЕКОЛОГІЧНІ ТРЕНДИ ТА НАПРЯМИ. ПЕРЕДУМОВИ, СВІТОВІ ПРОЦЕСИ, ІНТЕГРАЦІЯ В УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»


Форум підіймав питання sustainable fashion тобто сталого розвитку та екологічних трендів в галузі моди. Організатори проєкту - Харківський кластер легкої промисловості, Харківською державною академією дизайну та мистецтв за підтримки Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, Харківської обласної державної адміністрації, Європейського Союзу та уряду Німеччини.

Програма Форуму передбачала ряд подій:

- Fashion-покази екоколекцій студентів-дизайнерів ХДАДМ, УІПА, коледжу текстилю та дизайну та училища побуту. На показі було представлено понад 30 моделей, тематика колекцій – Upsycling.

- Зі сцени актової зали та при онлайн-включенні були озвучені доповіді харківських науковців, регіональних та міжнародних експертів з Німеччини та Ізраїлю на теми екологізації індустрії та проблем інтеграції світових процесів в українські реалії.

- Завершенням та підбиттям підсумків заходу став круглий стіл між представниками бізнесу, профільної освіти та Міністерства, темою якого було налагодження механізмів співпраці між інституціями.