!

Юлія
КОРНЕЙКО

Помічник ректора
з питань міжнародно-
освітніх проєктів,
кандидат педагогічних
наук, доцент.


МІЖНАРОДНА ДІЯЛЬНІСТЬ

Міжнародна діяльність Академії спрямована на організацію та розвиток міжнародного співробітництва Академії, міжнародних зв’язків і співпраці в науковій, освітянській та культурній сферах;

У своїй міжнародній діяльності Академія керується Конституцією і законами України, постановами Верховної Ради України, актами Президента України та Кабінету Міністрів України, Міністерства культури та інформаційної політики України та Міністерства освіти і науки України, Статутом Академії, наказами, а також іншими нормативно-правовими актами з цього питання.

ОСНОВНІ НАПРЯМКИ МІЖНАРОДНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ АКАДЕМІЇ:

взаємодія з зарубіжними партнерами, міжнародними організаціями, структурами країн світу та їхніми представництвами в Україні шляхом поглиблення академічної, наукової та культурної співпраці;
супровід процесу укладання угод з міжнародного співробітництва;
вивчення зарубіжного досвіду розвитку освіти й науки, у тому числі реалізації Болонського процесу;
сприяння міжнародній академічній мобільності, проектній та грантовій роботі;
організація та документаційне забезпечення участі викладачів, аспірантів, магістрів та студентів Академії в міжнародних проектах університетів різних країн, які фінансуються міжнародними фондами;
розширення можливостей навчання, стажувань, навчальних практик у закордонних університетах; реалізація комплексу заходів з організації, координації, супроводження, обліку та моніторингу міжнародної співпраці;

E-mail: korneiko78@gmail.com

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ

ПЕРЕГЛЯНУТИ ГРУПУ FACEBOOK
EUROPEAN DESIGN UPGRADE 2.0!

Креативні студенти! У вас є концепт або інноваційна ідея, яку повинен побачити весь світ? Тоді запрошуємо на презентацію міжнародного навчального курсу European Design Upgrade 2.0!
Коли? 09 вересня о 12:00
📍 Де? вул.Мистецтв,11 - Харківська державна академія дизайну і мистецтв, 3 корпус, навчально-науковий центр HudpromLoft.

Що це за програма?
Протягом 2 місяців ви будете навчатись та проходити практику з українськими та міжнародними менторами, створювати власну ідею та кращі з кращих отримають можливість стажування у бізнес-середовищі.

Розклад презентації:

🔸12:00-13:00 презентація курсу Спікер: Олена Добророднєва - віцепрезидент фонду Василя Хмельницького K.Fund, концептуальний лідер проєкту European Design Upgrade

🔸13:00-14:00 кава-брейк із смаколиками, неформальне знайомство та спілкування

EDU 2.0 виконується за підтримки Український культурний фонд https://www.facebook.com/ucf.ua/ Проєкт реалізується фондом Василя Хмельницького K.Fund https://www.facebook.com/k.fund/ і неурядовою організацією GoLocal.

Сайт проєкту: https://edupgrade.design/osvitnij-kurs/

Готові до прискорення власного розвитку та перетворення своїх креативних ідей у життя? Тоді чекаємо на презентації 09 вересня!
ПРОЄКТ «CREATIVITY FOR SUSTAINABILITY»

Ви цікавитесь екологією, захистом довкілля і сталим розвитком планети? Готові використовувати власну креативність для позитивного впливу на довкілля? Хочете досліджувати нові культури та знайти міжнародних друзів з Польщі, Литви, Італії та Греції?

Ми хочемо змінити культуру, де переважають слова «одноразове», «швидко» та «зручно» й не лишається простору для жодного критичного мислення.
Знайомі і зрозумілі для Вас проблеми? Тоді цей проєкт для вас!

ГО «КІПЦ Європейський клуб» шукає 6ох учасників на міжнародний молодіжний обмін «Creativity for Sustainability»! Подія відбуватиметься з 14го по 23 вересня 2021 року в гірському селі Мурзасіхле у польських Татрах.
Основні завдання та цілі обміну:

Усвідомити альтернативні шляхи дій, які ми можемо використовувати в повсякденному житті, щоб зменшити свій екологічний слід;
Надати учасникам/-цям розуміння, що жити екологічно не означає втратити комфорт;
Поширити практичні та технічні знання щодо життя в стилі «нуль відходів», переробки та сталого життя;
Розвинути компетентності учасниць/-ків: ініціативність та підприємливість, здатність вирішувати проблеми, навички публічних виступів;
Покращити самооцінку учасників і учасниць та їхні комунікаційні навички;
Розвинути креативність та ініціативність.
Основною методологією проєкту буде навчання через досвід. Учасники та учасниці матимуть можливість не лише дізнатися нове, а й поділитися своїми знаннями та досвідом з іншими. Буде багато творчих майстерень та заходів на свіжому повітрі.
В програмі також передбачені заняття за принципом «зроби сам/сама».
Також запланована майстерня з апсайклінгу.
Крім того, програма передбачає одноденну поїздку до м.Закопане. Ви матимете вибір: піти в похід у гори (легкий чи складніший маршрут) або залишитися в місті.

Вимоги до кандидатів:
- Українське громадянство;
- Вік 18-25 років;
- Наявність біометричного закордонного паспорта;
- Вакцінація 2ма дозами вакцини, яку приймає Польща та Європейська медицинська агенція (Файзер (Comirnaty), Модерна, АстраЗенека, Янсен (Jansen) – https://www.ema.europa.eu/en/human-regulatory/overview/public-health-threats/coronavirus-disease-covid-19/treatments-vaccines/vaccines-covid-19/covid-19-vaccines-authorised )
- Англійська мова на рівні можливості комунікації з представниками різних країн;
- Готовність приймати участь в підготовці до обміну та розповсюджувати його результати після повернення;
- Зацікавленість у навчанні та співпраці у мультикультурному середовищі;
- Зацікавленість темою екології;
- Можливість купити собі квитки до Кракова і назад (лише після підтвердження про участь). Компенсація вартості проїзду (ліміт – до 240 євро) відбудеться на банківську карту НГО після обміну;
- Можливість оплатити організаційний внесок після затвердження Вашої кандидатури – 40 євро.

Якщо Ви вважаєте, що ця можливість саме для Вас і про Вас, то заповніть, будь ласка, цю https://forms.gle/7n5Zc3dNyhKRzSqv5 аплікаційну форму англійською мовою зі зрозумілою мотивацією, навіщо це Вам і чому Ви краще за інших зможете збагатити собою цей проект. Просимо заповнити форму до 23:59 19 серпня 2021 року. Всі питання надсилайте на електронну скриньку olenkoglazkova@gmail.com або euroclub.kremen@gmail.com З обраними учасниками організатори сконтактують до 26 серпня 2021 року.«PANGRAM-2019»
ІV МІЖНАРОДНИЙ СТУДЕНТСЬКИЙ КОНКУРС ЗІ ШРИФТУ І КАЛІГРАФІЇ

Тема Конкурсу 2019/2020 навчального року — Історія писемності. Події, дати, особистості.
Задачею є візуальна інтерпретація значимості певних подій та вплив особистостей на розвиток систем письма народів світу та становлення шрифтового дизайну в цілому.

Номінації:
Каліграфія;
Летеринг;
Декоративний алфавіт;
Акцидентний шрифт;
Текстовий шрифт;
Шрифтовий плакат.

УМОВИ КОНКУРСУ, УМОВИ ЗА НОМІНАЦІЯМИ, ТЕХНІЧНІ УМОВИ за посилянням

ПОЛОЖЕННЯ PANGRAM-2019 за посилянням

Прийом робіт: з 30 березня по 12 квітня 2020 року на САЙТІ КОНКУРСУ
Відбір робіт, формування short-листа: 14–27 квітня.
Робота апеляційної комісії: 27–29 квітня (починається з моменту опублікування результатів проміжного етапу Конкурсу та триває до початку роботи журі фінального етапу).
Робота журі: з 30 квітня по 14 травня.
Оголошення результатів має відбутися до кінця травня 2020 року.
Оргкомітет має право корегувати дати проміжного та фінального етапу Конкурсу.

Організатори:
Кафедра графічного дизайну ХДАДМ
(057) 706-28-11
Оргкомітет Конкурсу: pangram.ksada@gmail.com