ОСВІТНІЙ ЦЕНТР

"Донбас-Україна", "Крим-Україна"

З 7 червня 2022 року в Харківській державній академії дизайну і мистецтв працює Освітній центр "Донбас-Україна", "Крим-Україна" (далі – ОЦ). Він працюватиме до 30 вересня 2022 року (дати можуть змінюватися).

Вступники з тимчасово окупованих територій, із лінії розмежування та з територій проведення бойових дій можуть вступати до ХДАДМ за спрощеною процедурою.

При відсутності Свідоцтва про Повну загальну середню освіту українського зразка, такі вступники можуть отримати його через наш освітній центр, склавши дистанційно вступні іспити. Для вступу також потрібно буде скласти творчий конкурс за обраною освітньою програмою, який цього року теж проходить дистанційно.

Вступнику необхідно особисто подати заяву та заповнити освітню декларацію в нашому ОЦ. Або надіслати указані документи на адресу vstup@ksada.edu.ua, підписавши їх КЕП вступника.

Перелік населених пунктів, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, та тих, що розташовані на лінії розмежування за посиланням:https://ips.ligazakon.net/document/KR141085?an=1073

Перелік територіальних громад, які розташовані в районі проведення воєнних (бойових) дій або які перебувають в тимчасовій окупації постійно змінюється. Подивитись актуальний перелік Ви можете на сайті Мінреінтеграції

Графік роботи Освітнього центру "Донбас-Україна", "Крим - Україна" при ХДАДМ:

Пн-пт з 09.00 до 17:00, перерва з 13.00 до 14.00

Сб та святкові дні з 9.00 до 13.00

Тел. +38 (068) 106-04-11

E-mail: vstup@ksada.edu.ua

Телеграм: t.me/Ksada_vstup_2022

Докладніше: https://www.vstup-prosto.com

Покрокова інструкція вступникам з тимчасово окупованих територій