ПОСВЯТА У СТУДЕНТИ ХАРКІВСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АКАДЕМІЇ ДИЗАЙНУ І МИСТЕЦТВ

1 вересня 2021 року в Харківській державній академії дизайну і мистецтв відбулася урочиста посвята першокурсників у студенти.

З початком навчання в Закладі студентів привітав ректор Олександр Соболєв та проректори Академії.

Спікери, звертаючись до молодих людей, що тільки розпочали свій шлях в Академії, відзначили що їм пощастило найбільше, бо вони починають своє знайомство з історією та традицією Закладу саме в той час, коли Академія відзначає свій 100-річний ювілей.

Було наголошено, що наступні чотири роки навчання є важливим часом освіти, становленням себе як творчої особистості та пошуку однодумців й справжніх друзів, а також, що час пролетить швидко та не помітно. Саме тому «новачкам» було запропоновано зробити «капсули часу», написавши на розданих папірцях послання собі в майбутньому.

Хвилюючою та особливою була посвята безпосередньо від факультетів, що приймають «новобранців». Декан кожного з факультетів «посвятив» своїх відміткою відповідної фарби, факультет «Образотворче мистецтво» - синьою,«Дизайну» – помаранчевою, «Дизайн середовища» – зеленим кольором, а факультет «Аудіовізуальне мистецтво» – фіолетовим.

Після загальної урочистої частини студенти мали змогу ближче познайомитися зі своїми деканами та однокурсниками.

І по традиції, на честь Дня знань, студенти взяли участь у міському параді студентства на площі Свободи, що стало логічним завершенням свята та урочистим початком навчання в Академії.