Бібліотека повідомляє про цикл вебінарів для спільнот ЗВО “ВІДКРИТІ ЗНАННЯ В УНІВЕРСИТЕТАХ УКРАЇНИ: ВІДКРИТІ ОСВІТНІ РЕСУРСИ”.

Мета циклу вебінарів: Відповідно до рішень/рекомендацій ЮНЕСКО та Євросоюзу довести можливість і необхідність долучення ЗВО України до формування екосистеми відкритих освітніх ресурсів (OER) в державі, зокрема для подолання кризи нестачі сучасного доступного освітнього контенту українською мовою та формування пулу безкоштовних, доступних, інклюзивних відкритих підручників для вищої освіти в період воєнного стану в державі.

Спікерами у вебінарах запрошені визнані закордонні й вітчизняні викладачі, науковці, бібліотекарі, фахівці з авторського права та ІТ-технологій.

Організатори: Український державний університет науки і технологій і Секція університетських бібліотек Української бібліотечної асоціації, SPARC Europe & ENOEL.

7 березня 2024 р. з 11:30 до 13:00

На третьому вебінарі говоритимемо про:

– «Люди з обмеженими можливостями є найбільшою групою меншин у світі» (Організація Об’єднаних Націй) і «вони – єдина група на планеті, частиною якої будь-хто може стати в будь-який час» (Bell, K.);

– розуміння важливості та масштабів інклюзії в українській спільноті вищої освіти в період російсько-української війни в контексті інформаційної підтримки;

– практики створення відкритих підручників та відкритих навчальних посібників в University of Southern Queensland (Australia).

Вебінар відбудеться на платформі ZOOM.

Посилання на реєстрацію:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdGcPNJzXZlSPQltBvC9Xm-CG6goOU0IKA0Gc4C414VQRhHYA/viewform?pli=1