В галереї ХДАДМ триває виставка «ЩАСТЯ В КВАДРАТІ»

Шановне товариство, в галереї ХДАДМ (вул. Мистецтв, 11, Харків)
з 30.10.2023 до 30.11.23 триває виставка «Щастя в квадраті» − багатоскладовий проєкт, що реалізовується за фінансової підтримки Українського культурного фонду та командою Харківської державної академії дизайну і мистецтв.

На згадку про «Щастя в квадраті» відвідувачі отримають буклет виставки з AR-анімацією та QR-посиланням на відеоролик про проєкт.

Виставковий проєкт «ЩАСТЯ В КВАДРАТІ», започаткований навесні 2020 року,став проявом творчого спротиву пандемії COVID-19, що паралізувала життя усього світу. Упродовж 2020 року ця акція була своєрідною арт-терапією для творчої молоді, відрізаної від звичних каналів комунікації.

У руїнах повномасштабної війни, разом зі зруйнованими містами й численними людськими жертвами, загинуло й кілька наших «квадратів» щастя. Вони залишилися тільки в електронному і друкованому форматах, як свідчення про нашу долю й історію.

Тому реалізація цього задуму, як відновлення мистецької діяльності, як головного мотиву спротиву та надії всієї нашої країни, нашого Харкова, нашої Академії, стало важливою творчою місією саме зараз.

Запрошуємо на виставку «Щастя в квадраті»!

Фото: Марія Чирва, ОПП «Реклама та відеоарт»