Бібліотека повідомляє про цикл вебінарів для спільнот ЗВО “ВІДКРИТІ ЗНАННЯ В УНІВЕРСИТЕТАХ УКРАЇНИ: ВІДКРИТІ ОСВІТНІ РЕСУРСИ”.

Мета циклу вебінарів: Відповідно до рішень/рекомендацій ЮНЕСКО та Євросоюзу довести можливість і необхідність долучення ЗВО України до формування екосистеми відкритих освітніх ресурсів (OER) в державі, зокрема для подолання кризи нестачі сучасного доступного освітнього контенту українською мовою та формування пулу безкоштовних, доступних, інклюзивних відкритих підручників для вищої освіти в період воєнного стану в державі.

Спікерами у вебінарах запрошені визнані закордонні й вітчизняні викладачі, науковці, бібліотекарі, фахівці з авторського права та ІТ-технологій.

Організатори: Український державний університет науки і технологій і Секція університетських бібліотек Української бібліотечної асоціації, SPARC Europe & ENOEL.

ТЕМА №2 “ЛІЦЕНЗІЇ СС – ОДИН ІЗ МЕХАНІЗМІВ ФОРМУВАННЯ ЕКОСИСТЕМИ ВІДКРИТИХ ОСВІТНІХ РЕСУРСІВ (OER) В УКРАЇНІ”


9 січня 2024 р. з 11:30 до 13:00

На другому вебінарі говоритимемо про:

– Чому саме Ліцензії СС забезпечують фундаментальність «будівельних» блоків для OER?

– Які аргументи є найбільш дієвими для викладачів і всіх освітян в прийнятті та адаптації OER?

– Чи актуальні ліцензії СС для питання "GPT чат + створення OER"?

– Практики використання OER в похідних творах (адаптації/ремікс) в Politecnico di Milano.

Вебінари відбуватимуться на платформі ZOOM.

Реєстрація: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf8bN4pnuPKPNSnQ73Hx6dpsbUn438elOFvTAIOb-aPsISM_g/viewform?fbclid=IwAR05GuvETLT19uksf1qqGUNiR62kpx015aW-OeS66H-LLMY3Q4_jSAuNPxA&pli=1