І етап ХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка


16 листопада 2022 року у Харківській державній академії дизайну і мистецтв відбувся І етап ХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Участь у цьому інтелектуальному змаганні митців художнього слова взяли 23 студентки і студенти усіх спеціальностей і спеціалізацій.

З вітальним словом до учасників звернулися проректор з науково-дослідницької роботи Владислав Вікторович Кутателадзе та завідувачка кафедри педагогіки, української та іноземної філології Тетяна Сергіївна Єрмакова.

Упродовж найближчих трьох днів будуть визначені переможці. Однак очевидно, що цьогорічні мовно-літературні конкурси - це не стільки змагання, скільки єднання! Єднання навколо слова і за допомогою слова! Українського!

Оргкомітет конкурсу висловлює щиру подяку офіційному телеграм-каналу Харківської державної академії дизайну і мистецтв ksada.org за інформаційну підтримку підготовчого етапу конкурсу, а також студентам академії, чиї плакати-афіші були нами використані для публічних повідомлень про захід, та колегам-викладачам, які консультували наше шановне студентство.

КАФЕДРА ПЕДАГОГІКИ, УКРАЇНСЬКОЇ ТА ІНОЗЕМНОЇ ФІЛОЛОГІЇ ХДАДМ сподівається, що участь у конкурсі стане корисним досвідом для наших юних митців. Бо не забуваймо, що Тарас Шевченко був «троїстий поет: поет слова, пензля і співу» (П. Куліш В. Тарновському у листі від 29 травня 1891 року).