Бібліотека повідомляє про цикл вебінарів для спільнот ЗВО “ВІДКРИТІ ЗНАННЯ В УНІВЕРСИТЕТАХ УКРАЇНИ: ВІДКРИТІ ОСВІТНІ РЕСУРСИ”.

Мета циклу вебінарів: Відповідно до рішень/рекомендацій ЮНЕСКО та Євросоюзу довести можливість і необхідність долучення ЗВО України до формування екосистеми відкритих освітніх ресурсів (OER) в державі, зокрема для подолання кризи нестачі сучасного доступного освітнього контенту українською мовою та формування пулу безкоштовних, доступних, інклюзивних відкритих підручників для вищої освіти в період воєнного стану в державі.

Спікерами у вебінарах запрошені визнані закордонні й вітчизняні викладачі, науковці, бібліотекарі, фахівці з авторського права та ІТ-технологій.

Організатори: Український державний університет науки і технологій і Секція університетських бібліотек Української бібліотечної асоціації.

ТЕМА №1 “OER: ІНФОРМАЦІЙНА ПІДТРИМКА ОСВІТИ І НАУКИ В КРИЗОВИЙ ЧАС”


23 листопада 2023 р. з 11:30 до 12:45

На першому вебінарі говоритимемо про:

– OER – світові реалії і міфи;

– чому саме зараз OER у фокусі, в т. ч. відкриті підручники?;

– пілотні проєкти OER в Україні;

– чи можливе стимулювання викладачів, бібліотекарів, інших причетних до створення OER та його збереження й поширення?

Вебінари відбуватимуться на платформі ZOOM.

Реєстрація: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe5zK3PHloAhXmQ2X2dQI1biDU_W51y7juIkJVj3glmWw0otw/viewform?fbclid=IwAR25rQOiuSoNs2YuoDbZqaFvCt6FBoCX68eMN649kuW-lLJ-fd4JLD-zmg0