ВЗАЄМОЗВ’ЯЗКИ МІЦНІШАЮТЬ!

18 вересня 2023 року в Галереї Харківської держаної академії дизайну і мистецтв відбулося відкриття виставки «ВЗАЄМОЗВ’ЯЗКИ».

Подія зібрала численних гостей, адміністрацію, деканів факультетів, викладачів, студентів та випускників ХДАДМ.

Олександр СОБОЛЄВ, ректор ХДАДМ, висловив сподівання, що подія стане натхненням для подальших студентських виставкових ініціатив у ХДАДМ.

До вітального слова доєднались Марина ТОКАР, перша проректора з НПР,
Володимир ШЕВЧЕНКО, декан факультету ОМ, Ольга ІВАЩЕНКО, завідувач кафедри графіки ХДАДМ.

Еміль МАМЕДОВ, скульптор, випускних ОПП «Монументальна та станкова скульптура», один з учасників виставки, розповів присутнім про концепцію виставки, яка ґрунтується на бажанні відновити творчі зв’язки у ХДАДМта підтримати одне одного в ці буремні часи. Митець запропонував продовжувати виставкову традиціютанаголосив, що наявність такої великої аудиторії на відкритті означає, що «мистецтво понад усе».

Дар’я БУХАНОВА, Лада КАСЬЯНЕНКО, Євгенія ЛЕВЧЕНКО, магістрантки ОПП Графіка, представили живописні, графічні та цифрові роботи.

Приємно, що до програми відкриттядолучились викладачі та студенти факультету «Аудіовізуальне мистецтво», зокрема Олександр АКЕРМАН, ст.викладач кафедри АВМ, Поліна ПАВЛЕНКО, Ельдар КАРАЄВ, Анна ЯРЕМЕНКО студенти 2 курсу ОПП «Реклама та відеоарт», Ярослава РЕДЬКО, студентка 1 курсу «Продюсування та арткураторство». Очікуємо від них відеозапис події та інтерв‘ю з учасниками.

Слідкуйте за подальшими повідомленнями!

Бажаємо всім причетним натхнення та гарного настрою!
Учасникам ˗ подальших вдалих творчих пошуків та професійного зростання!

Світлини: Олександр АКЕРМАН