На сьогодні українським вченим пропонується безкоштовний доступ до ресурсів Scopus: ScienceDirect, Scopus і Researcher Discovery, SciVal і Funding Institutional.


«Elsevier надає безкоштовний доступ до своїх інструментів академічної підтримки, наборів даних і освітніх рішень у цей важкий час. Elsevier робить кілька своїх інструментів підтримки, наборів даних і освітніх платформ безплатними для підтримки вчених, дослідників і студентів по всій Україні», – наголошено на сторінці.

Для кожного ресурсу на сторінці «Академічна підтримка України» представлено короткий опис інструмента, навчальні матеріали та інструкції з користування інструментом, контактна інформація з центром підтримки та форма запиту на доступ до ресурсу.

Ви отримаєте безплатний віддалений доступ до ScienceDirect, Scopus і Researcher Discovery, SciVal і Funding Institutional заповнивши цю онлайн-форму запиту:

https://www.elsevier.com/hubs/ukraine-academic-support/registration-form

Вам необхідно обов’язково вказати бібліотечну пошту: hudprom.bka@gmail.com (надіславши запит, через 2-3 робочих днів звернутися до бібліотеки ХДАДМ за вашим реєстраційним ідентифікатором для доступу).