Відкриття виставки в Державній бібліотеці Ліппе

24 травня 2023 року в межах виставкового проєкту «A SELF-PORTRAIT WITH an APPLE. Self-presentation of the myth.», що представлено/експонується в Державній бібліотеці Ліппе в Детмольді (Північний-Рейн Вестфалія) відбулася зустріч Dr. Joachim Eberhardt, директора Державної бібліотеки Ліппе в Детмольді, пана Jörg Düning-Gast голови асоціації Ліппе та спонсора бібліотеки, пана Sven Коch журналіста обласної газети Lippische Landes Zeitung з Євгеном КОТЛЯРОМ онлайн з Київа, професора кафедри монументального живопису, й Тетяни КАСЬЯНЕНКО, керівниці Мистецького центру HudpromArt.

Присутні висловили підтримку українським митцям й студентам Академії. Євген КОТЛЯР подякував організаторам за можливість експозиції в такій поважній інституції. Він також відповів на питання про задум, історію та виставкове життя проєкту, з яким до початку війни познайомилися глядачі багатьох міст України. Зараз цей проєкт представляє молоде українське жіноче мистецтво в Європі, що є важливим культурним і символічним мессаджем. Через війну багато мисткинь – учасниць проєкту опинилися в різних країнах світу, і цей проєкт знов зібрав їх, цього разу – в Німеччині. Євген Котляр курує цей проєкт онлайн з України. Паралельно з роботою в Харківській Академії він також викладає у якості запрошеного професора в Яґеллонському університеті Jagiellonian University в Кракові.

Зусилля з реалізації виставки направлено на підтримку морального та творчого настрою студентів, випускників, викладачів та співробітників ХДАДМ, які залишаються в Харкові, в безпосередній близькості до бойових дій.

Фото на пам'ять: «Нічого про «Яблуко», без яблука»