Виставковий проєкт «ЩАСТЯ В КВАДРАТІ»

Шановне товариство, раді вас запросити
30 жовтня 2023 року о 12.30 в Галерею ХДАДМ (вул. Мистецтв, 11, Харків) на відкриття виставки «Щастя в квадраті» − багатоскладового проєкту, що реалізовується за підтримки Українського культурного фонду командою Харківської державної академії дизайну і мистецтв.

Виставковий проєкт «ЩАСТЯ В КВАДРАТІ», започаткований навесні 2020 року,став проявом творчого спротиву пандемії COVID-19, що паралізувала життя усьогосвіту. Упродовж 2020 року ця акція була своєрідною арт-терапією для творчої молоді,відрізаної від звичних каналів комунікації.

У руїнах повномасштабної війни, разом зі зруйнованими містами й численними людськими жертвами загинуло й кілька наших «квадратів» щастя. Вони залишилися тільки в електронному і друкованому форматах, як свідчення про нашу долю й історію.

Тому реалізація цього задуму,як відновлення мистецької діяльності, як головного мотиву спротиву та надії всієї нашої країни, нашого Харкова, нашої Академії стало важливою творчою місією саме зараз.

Команда ХДАДМ разом із авторами втілюють тему щастя назавжди, як єдиного джерела світла та життя, якості та сенсу людського існування.

Запрошуємо на відкриття!
30.10.2023 о 12.30
Галерея ХДАДМ
Вул. Мистецтв, 3

КОМАНДА ПРОЄКТУ:
Євген КОТЛЯР, автор проєкту
Валерій ГАЛЬЧЕНКО, Поліна ФІЛЬ, дизайнери проєкту
Михайло ОПАЛЄВ, Серій КЛІМАНОВ, анімація творів
Тетяна КАСЬЯНЕНКО, координатор проєкту
Дарина МЕТЕЛЬНИЦЬКА, Лада КАСЬЯНЕНКО, літературні редактори
Оксана БЛАГІНА, перекладач англійською мовою
Джіневра ХАУЗ, редактор англійського перекладу

У проєкті брали участь студенти, випускники та викладачі кафедр:
монументального живопису,
мультимедійного дизайну,
аудіовізуального мистецтва,
графічного дизайну.

Проєкт здійснено за фінансової підтримки Українського культурного фондута за сприянням
Олександра СОБОЛЄВА, ректора ХДАДМ та керівника Східного регіонального науково-мистецького центру Національної академії мистецтв України.