ПОДІЇ ВІДДІЛУ

10 квітня 2024 року у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка відбувся четвертий Український форум міжнародної освіти. Для участі у форумі були запрошені представники закладів вищої освіти України в онлайн і офлайн форматі. Від Харківської державної академії дизайну і мистецтв, у четвертому форумі міжнародної освіти, взяла участь офлайн начальник відділу по роботі з іноземними студентами
Тамара УЛЬЯНОВА. Також у форумі, за підтримки державного підприємства «Український державний центр міжнародної освіти» МОН України, взяли участь Заступник Міністра освіти і науки України Михайло ВИННИЦЬКИЙ, Голова Державної служби якості освіти України Руслан ГУРАК, директорка ДП «Український державний центр міжнародної освіти»
Олена ШАПОВАЛОВА та чимало почесних гостей. Запрошені спікери презентували дослідження з питань якості навчання, організації прийому та підготовки закладами вищої освіти здобувачів з числа іноземних студентів, міжнародного співробітництва, обговорили тему вищої освіти України у міжнародному просторі.

У різних куточках землі по своєму відбувається святкування Нового року. Однак, досить динамічно та насичено святкують Новий рік саме китайці, в яких існує безліч цікавих новорічних традицій і звичаїв, наділених особливою енергетикою. Китайський новий рік завжди визначається за місячним календарем і цього року він припав на 1 лютого. Студенти ХДАДМ відсвяткували цьогоріч Китайський новий рік чудовим концертом. Разом зі студентами Харківської державної академії культури та Національного університету мистецтв імені Котляревського вони створили святкову атмосферу. Танцювальні та музичні номери в їх виконанні залишили незабутні враження. Щиро вітали всіх зі святом ректор ХДАДМ Олександр Соболєв, перший проректор з НПР ХДАДМ Марина Токар, проректор з науково-педагогічної роботи і міжнародних зв’язків Харківського національного автомобільно-дорожного університету Георгій Тохтарь.До ХДАДМ приїхали нові студенти в рамках договору про співпрацю між Академією та Художнім навчально-підготовчим центром "Сінчень" м. Шеньян (КНР). Відбулася урочиста зустріч новачків та іноземних студентів старших курсів ХДАДМ з Адміністрацією Академії, на якій ректор Олександр Соболєв привітав новоприбулих.