Бібліотека ХДАДМ пропонує взяти участь у безкоштовних вебінарах від Clarivate, що заплановані на червень-липень 2024 року!

Вебінари проводяться на платформі ZOOM.

Спікер – Ірина Тихонкова, PhD Customes Success Consultant Clarivate.

6 червня, 10:15–11:15

Тема: Аналіз публікаційної активності установи

Реєстрація (https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_MfaO2GSdQL6kgkPKcalr mA#/registration)

На вебінарі заплановано:

· Аналіз публікацій за допомогою Web of Science та InCites:

· Ключові показники та метрики для оцінки ефективності;

· Коректне застосування імпакт фактору, квартилів JCI, оцінка впливу відкритого доступу та плану S.

· Оцінка наукового співробітництва:

· Аналіз ефективності поточних колаборацій;

· Пошук оптимальних партнерів для спільних проектів.

· Створення та коригування профілю установи Organization-enhanced у Web of Science.

27 червня, 10:15–11:15

Тема: Пошук та аналіз грантів з ресурсами Clarivate

Реєстрація (https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_okYl_4MpQU6mia4_RzIA 9A#/registration)

Пошук та отримання грантів стає однією з першочергових задач керівника наукового проєкту. Незважаючи на зростання кількості фондів, які підтримують науку, також збільшується кількість учених і зростає конкуренція на отримання гранту. Для успішної грантової заявки необхідно не тільки знайти кошти, але й підібрати хорошу команду. На вебінарі будуть розбирати ресурси Clarivate, що допоможуть з цим заданням, також буде проаналізовано інформацію про гранти, зазначену в публікаціях проіндексованих у Web of Science Core Collection, представлена нова база на платформі – Grant Index і розглянуті можливості бази поточних грантових можливостей Pivot-RP.

4 липня, 10:15–11:15

Тема: Оновлення Journal Citation Reports

Реєстрація (https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_TM25NWWwSKGyro6_gS L8YA#/registration)

Щорічне оновлення Journal Citation Reports (JCR)™. Починаючи з цьогорічного випуску, звіти про цитування журналів включатимуть уніфіковані рейтинги за тематичними категоріями, що допоможе спростити оцінку ефективності журналу та підвищити прозорість і інклюзивність.

На цьому вебінарі дізнайтеся, як можна використовувати розширені профілі журналів, щоб приймати впевнені рішення на основі даних у сучасному науковому видавничому середовищі, що розвивається, незалежно від того, надсилаєте ви свій перший рукопис чи керуєте бібліотечними колекціями. Дізнайтеся про широкий спектр показників на рівні журналу, включно з фактором впливу журналу (JIF), доступним у профілях JCR разом із описовою інформацією відкритого доступу та інформацією про учасників. Дізнайтеся про інтеграцію JCR з іншими продуктами Clarivate, включаючи Web of Science, і дізнайтеся більше про інтеграцію журнальних показників у ваші системи за допомогою Journals API.