Аукціон українського мистецтва "Brushes of Resilience" в США

ШАНОВНЕ ТОВАРИСТВО ХДАДМ!
29 лютого 2024 року в Художній галереї Клема Еллісона, США відбудеться важлива подія – аукціон українського мистецтва "Brushes of Resilience", що пройде за підтримки Благодійного фонду @restoreukraine та Тускульського університету.

Особливістю цього аукціону є не лише можливість придбати чудові твори мистецтва, підтримати талановитих українських художників але й чудова нагода допомогти Харківській Державній Академії Дизайну і Мистецтв у її відновленні.

На аукціоні представлено роботи студентів і викладачів ХДАДМ, що попередньо брали участь у виставках FL3TCH3R EXHIBIT USA ШТАТ TENNESSEE, СОЦІАЛЬНЕ ПОЛІТИЧНЕ МИСТЕЦТВО, а влітку 2023 року були представлені на виставці «Український ART-rock» в Пінакотеці нашого постійного партнера – будівельної компанії "Атлант Декор" Харків.

Ці твори вже зацікавили багатьох любителів мистецтва, і тепер вони будуть доступні на аукціоні в Художній галереї Клема Еллісона.

Дякуємо нашому партнеру компанії Атлант Декор, зокрема Катерині КВАШІ та її команді @atlant_budmat, Caparol @caparol_ukraine, Благодійному фонду @restoreukraine та Тускульському університету за плідну співпрацю, підтримку і допомогу в організації заходів.

Запрошуємо всіх, хто перебуває у США, долучитися до цієї благородної справи та підтримати українське мистецтво.

Ваша підтримка уможливить відновлення ХДАДМ!!!