Відбувся Fashion Day в просторі Атлант Decor Харків

07 березня 2024 року в гостинному просторі наших партнерів – будівельної компанії
Атлант Decor Харків – відбувся захоплюючий Fashion Day, що вразив гостей різноманітністю та дизайном представлених моделей.

Подія розпочалася виступом дитячого танцювального ансамблю, які майстерно виконували композиції зі стрічками, після чого організатори розіграли благодійні лоти на підтримку ЗСУ.

Головною подією Fashion Day став показ мод, де було представлено багато цікавих образів.

Особливо вразив виступ бренду MariSeNa, чиї тканини та одяг виготовлені з італійської пряжі, бавовни та кашеміра.

На показі були представлені три колекції випускників минулих років кафедри дизайну тканин та одягу ХДАДМ. Дизайн виробів даних колекцій об'єднаний елементами етніки та національних українських мотивів.

В організації, підготовці модного шоу Fashion Day взяли участь студенти й викладачі ХДАДМ, зокрема Катерина ФРОЛОВИЧ, викладач кафедри дизайну середовища ХДАДМ та модельна агенція KateFmodels, що виступила генеральним партнером даного заходу.

Окрім цього, KSADA Production вдалося взяти інтерв'ю у Катерини ФРОЛОВИЧ, викладачки кафедри дизайну середовища ХДАДМ, яка поділилася своїми враженнями про цей захоплюючий захід.

Насамкінець дня, маленькі діти – моделі – презентували нові колекції від дизайнерів.

Fashion Day у Харкові став важливою платформою для творчих талантів та модних інновацій, залишаючи незабутні враження у всіх учасників та гостей події!

Репортаж: Аліна СЕРБІНОВА, студентка 2 курсу ОПП "Фотомистецтво та візуальні практики"

Фото KSADA Production: Анна ЯРЕМЕНКО, Юлія ЧУХРІЙ, Поліна ПАВЛЕНКО,
Аліна СЕРБІНОВА

Організація зйомки та репортажу: KSADA Media Group & Мистецький центр HudpromArt: Олександр АКЕРМАН, Поліна ПАВЛЕНКО, Аліна СЕРБІНОВА, Тетяна КАСЬЯНЕНКО