ХДАДМ – учасник IV Українського форуму міжнародної освіти

10 квітня 2024 року у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка відбувся четвертий Український форум міжнародної освіти.

Для участі у форумі були запрошені представники закладів вищої освіти України в онлайн і офлайн форматі. Від Харківської державної академії дизайну і мистецтв, у четвертому форумі міжнародної освіти, взяла участь офлайн начальник відділу по роботі з іноземними студентами Тамара УЛЬЯНОВА.

Також у форумі, за підтримки державного підприємства «Український державний центр міжнародної освіти» МОН України, взяли участь Заступник Міністра освіти і науки України Михайло ВИННИЦЬКИЙ, Голова Державної служби якості освіти України Руслан ГУРАК, директорка ДП «Український державний центр міжнародної освіти» Олена ШАПОВАЛОВА та чимало почесних гостей.

Запрошені спікери презентували дослідження з питань якості навчання, організації прийому та підготовки закладами вищої освіти здобувачів з числа іноземних студентів, міжнародного співробітництва, обговорили тему вищої освіти України у міжнародному просторі.