РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!

Зранку 10 травня росіяни почали наступати на півночі Харківщини. Посилились обстріли населених пунктів прикордоння. Евакуація мирних жителів з Вовчанська та навколишніх сіл триває і до сьогодні. До початку повномасштабного вторгнення у місті Вовчанськ проживало 30 тисяч мирних жителів. Місто постійно перебуває під ударами артилерії та керованих авіабомб.

Мешканці прикордонних районів Харківської області мусили знову залишити свої домівки – через обстріли та загрозу окупації російськими військами. 2022 року вони вже пережили 8 місяців окупації: від початку повномасштабного вторгнення – до визволення восени. Повторювати цей досвід ніхто вже не хоче.

Координаційний гуманітарний центр (Харків), об’єднуючи зусилля сотень волонтерів, звернувся до БФ "Червона калина. Харків" і Харківської державної академії дизайну і мистецтв за допомогою в приготуванні безкоштовних сніданків для евакуйованих мешканців Вовчанська та сусідніх громад, які вчергове опинилися під загрозою окупації. Відгукнулися миттєво, адже машини з евакуйованими прибували кожні 10 хвилин. Для благодійного фонду та академії волонтерство з перших днів війни стало важливою, подекуди й головною складовою, життя.

І в цьому є сила Харків’ян.

Уже не одну ніч волонтери БФ "Червона калина. Харків", яку очолює Людмила КАТКОВА, не сплять, готуючи сніданки для евакуйованих мешканців Вовчанська.

Рано-вранці протягом тижня волонтери від Харківської державної академії дизайну і мистецтв Марина ТОКАР (перша проректорка), Ірина КОТІЙ (ст.викладач), Олена РОДЕНКО (секретар деканату) разом з Людмила КАТКОВА доставляли сніданки й гарячі напої евакуйованим.

Гарячий чай, вода, пиріжки, пасхальні кулічі, бутерброди на будь-який смак, печиво, смаколики для дітей та вкрай важливі теплі слова, обійми, спільні сльози (від жахливих розповідей про окупацію, втрату рідних та знищених вщент домівок) стають підтримкою евакуйованим мирним мешканцям кожен ранок.

Непохитно вірити в ЗСУ, віддячувати 24/7 нашим Захисникам за життя, піклуватися та підтримувати евакуйовних, людей з окупації, допомогати відновлювати ментальне здоров'я - і є головною складовою безумовної любові, тому що саме любов до ближнього - це найпотужніша зброя проти ворога.

Наближаємо разом нашу Перемогу!