АВМ - учасник STEM виставки в Харковi

18 лютого наша Академія взяла участь у STEM-виставці вищих навчальних закладів Харкова, присвяченій Міжнародному дню жінок та дівчат у науці, яка відбулася за підтримки Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту, Департаменту освіти та Департаменту культури міста Харкова, та при участі Молоді «Успішного Харкова».

В рамках заходу глядачі мали змогу ознайомитися з діяльністю представниць 18-ти ВНЗ. Нашу Академію представляла завідувачка кафедри Аудіовізуального мистецтва, доцентка, кандидатка мистецтвознавства – Анна КУРІННА.

Захід було відкрито церемонією пошани жінкам-науковицям. За дорученням Харківського міського голови Ігоря ТЕРЕХОВА за сумлінну і плідну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток науки в Україні та з нагоди Міжнародного дня жінок і дівчат у науці найкращим жінкам-науковцям Харкова були вручені Подяки мера. Їх вручила заступниця міського голови з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення Світлана ГОРБУНОВА-РУБАН.

Глядачами STEM-виставки, зокрема, стали учні-старшокласники харківських шкіл (а це, за свідченнями організаторів – майже 450 школярів, і перший захід за час війни в такому форматі!).

На фото: популярна серед глядачів цього дня виставкова локація кафедри АВМ, до створення якої долучилися викладачі та студенти кафедри – Анна КУРІННА, Ігор ПОПОВ, Дмитро ЛИТВИНЮК, Олександр АКЕРМАН, Юлія БОНДАРЕНКО, Ігор СІКАЛОВ, студенти 1 курсу ОП "Реклама та відеоарт" Анна КУЧЕРЕНКО, 2 курсу - Анна ЯРЕМЕНКО та Поліна ПАВЛЕНКО, 2 курсу ОП "Івент-режисура"
Сабіна СОЛТІС і... наш пухнастик АВМ-чик (Олександра МАЛИШЕВА).

Фото Полiни ПАВЛЕНКО та Анни ЯРЕМЕНКО