Прийом творчих робiт на I ВСЕУКРАÏНСЬКИЙ КОНКУРС АУДIОВIЗУАЛЬНОГО МИСТЕЦТВА серед школярiв-старшокласникiв

КАФЕДРА АУДIОВIЗУАЛЬНОГО МИСТЕЦТВА ХАРКIВСЬКОÏ ДЕРЖАВНОÏ АКАДЕМIÏ ДИЗАЙНУ I МИСТЕЦТВ вперше вiдкриває прийом творчих робiт на I ВСЕУКРАÏНСЬКИЙ КОНКУРС АУДIОВIЗУАЛЬНОГО МИСТЕЦТВА серед школярiв-старшокласникiв "ПЕРШИЙ ПОГЛЯД" за напрямками:
- вiдео,
- проєкт,
- iвент.

«Уміння помічати те, що, на ПЕРШИЙ погляд, не представляє нічого особливого – це той самий ДАР, який притаманний багатьом митцям! Речі, люди, обставини… Ідеї навколо нас!  Побачити їх ПЕРШИМИ, вхопити та перетворити на відео, цікавий проєкт або iвент… Наш фестиваль ми присвячуємо Його Величності Першому Погляду, який народжує Кохання, Мистецтво та Ідеї!  А також тим, хто ВПЕРШЕ робить важливі кроки у ТВОРЧОСТІ та мріє про подальші не менш важливі кроки на цьому шляху! Поділись своїм поглядом з нами!».

Коли Стiвен Спiлберг вперше побачив вiдеокамеру, яку подарували його батьковi, Стiвену було лише 12 рокiв. Але з цього першого погляду зародилася мрiя знiмати кiно.

На перший погляд це був звичайний хлопчик, який почав малювати у 7 рокiв комiкси та карикатури. А перший мультфiльм намалював у маленькiй студiï в гаражi. Його звали Уолт Дiсней...

Старт прийому робiт: з 1 грудня 2023 р.
️Дедлайн прийому робiт: до 1 травня 2024 р.

Подробицi участi:
https://ksada.org/avm-podii.html
https://ksada.org/pdf1/AVM-podii-20.11.23.pdf

Оргкомiтет:
https://ksada.org/avm-history.html
avm.ksada@gmail.com