Академічний журнал "ХУДПРОМ: Український журнал з мистецтва і дизайну" – новий журнал на новому сайті

Дорогі друзі, колеги, наша наукова-мистецька спільнота й наукова молодь!

З величезною радістю і надією презентуємо перший номер нашого нового академічного журналу "ХУДПРОМ: Український журнал з мистецтва і дизайну" (“HUDPROM: The Ukrainian Art and Design Journal”). Відтепер ви можете завантажити ПДФ усього журналу на акаунті нашого головного редактора, професора Євгена КОТЛЯРА: https://www.academia.edu/117645893

Також запрошуємо на новий сайт журналу, де знаходиться крім усього номера ще й PDF кожної статті: https://hudprom.org.ua/index.php/hp/issue/view/7
Щиро вдячні професору Сергію ЄРМАКОВУ за підготовку цього сайту й опікування ним. З цього моменту наш журнал житиме своїм життям і взаємодіятиме з вами як з авторами та читачами.

Журнал «ХУДПРОМ» з'явився не на порожньому місці. Римська цифра XXV у бібліографічному описі фіксує довгий шлях його попереднього життя упродовж чверті століття. Такий шлях пройшла наша славетна історія від наукового збірника "Вісник Харківської державної академії дизайну і мистецтв" до нового журналу. Докладніше про це можна почитати у вступній статті головного редактора «Від “Вісника до “Худпрому”: новий журнал із славною історією»: https://hudprom.org.ua/index.php/hp/article/view/33 . Професор Котляр, поряд з осмисленням минулого, викладає й бачення нашого спільного наукового майбутнього в межах перспективи розвитку журналу у зв’язку з новими викликами сучасності і рухом до європейського наукового простору. Висловлюючи подяку всій редакторській команді ХДАДМ, головний редактор окремо дякує пану Олексію Чекалю – відомому каліграфу, професору Академії класичного мистецтва у Флоренції – за створення яскравого й стильного дизайну «ХУДПРОМУ», а також пану Валерію Гальченку – доценту кафедри графічного дизайну – за постійну самовіддану підтримку нашої спільної справи, дизайнерські консультації та допомогу з версткою.

Щиро запрошуємо наших українських і зарубіжних колег зі своїми статтями та науковими рецензіями на сторінки наших наступних випусків. Електронний формат видання дозволяє нам не економити на обсязі ваших думок та ілюстраціях. Перше тематичне число цього року буде присвячено монументальному мистецтву, а в другому номері ми знову повертаємося до загальних питань мистецтва і дизайну. До другого числа статті приймаються до 31 липня.

Отже, надалі рухаємося разом! Vivat HUDPROM!