ФОТОПРОЄКТ «ІНДУСТРІАЛІЗМ» СТУДЕНТКИ 4 КУРСУ
СОЛОМІЇ МІЩЕНКО

Шановне товариство ХДАДМ, до вашої уваги фотопроєкт «Індустріалізм»
Соломії МІЩЕНКО
, студентки 4 курсу ОПП «Дизайн одягу (взуття)».

Соломія МІЩЕНКО - учениця 4 курсу кафедри Дизайну тканин та одягу. В 14 років зацікавилася фотографією, що стало основою формування художнього бачення і точкою початку професійного розвитку. Протягом перших років занурення в професію виявила, що фешн фотографія є найбільш цікавим напрямом, бо фотографія в сфері моди поєднує мистецький і комерційний аспект. Вже в 16 років розпочала співпрацю з топовими модельними агенціями міста Харків, в рамках якої було створено велику кількість зйомок, які, в тому числі, публікувалися в журналах присвячених модній фотографії.

В 18 років стартувала робота над проєктом «Індустріалізм». Разом з командою було створено близько 6 зйомок, які мали бути представлені на авторській виставці в Києві в квітні 2022 року. Протягом повномасштабного вторгнення Соломія отримала одразу декілька нагород.

В основі проєкту «Індустріалізм» - ідея поєднання легкої і важкої промисловості. Задача проєкту була створити незвичні рекламні кампанії заводів, які б скоріше нагадували реклами модних брендів. Саме тому такі теми, як краса, жіночність і привабливість стабільно проглядаються в усіх серіях. Справжня модниця приходить на побачення в цех, однак вже через деякий час її хлопець стає керівником - випадковість? Таким чином, у фото-проєкті «Індустріалізм» розкривається сила краси, яка не менш міцніша, ніж у прохідницьких комбайнів.

Проєкт презентовано у 3 корпусі ХДАДМ, 1 поверх.