ВІЗИТ РОСТИСЛАВА КАРАНДЄЄВА Т.В.О. МІНІСТРА КІП УКРАЇНИ

28 травня 2024 року в межах робочого візиту до Харкова т. в. о. Міністра культури та інформаційної політики України Ростислав КАРАНДЄЄВ відвідав Харківську державну академію дизайну і мистецтв.

Під час візиту Ростислав КАРАНДЄЄВ поспілкувався з адміністрацією ХДАДМ, співробітниками, викладачами, членами студентського парламенту та позитивно оцінив творчу енергію колективу ХДАДМ, бажання та можливість активно працювати та навчатися.

Ростислав КАРАНДЄЄВ оглянув експозиції, що зараз тривають у ХДАДМ: виставку плакатів трієнале «4th block» та фотопроєкт «Індустріалізм» Соломії МІЩЕНКО, студентки 4 курсу ОПП «Дизайн одягу (взуття)» і був вражений задумом та якістю реалізації проєктів.

У своєму зверненні до представників культури Харкова Ростислав КАРАНДЄЄВ зазначив: «Культурне життя Харкова до повномасштабної війни було дуже насичене, яскраве та сповнене українського національного колориту. Ми не маємо права допустити його занепаду. Заклади, які вимушено призупинили свою роботу, з часом мають повноцінно відновитися, і ми будемо разом над цим працювати. Це запорука стійкості українського сходу та всієї України»

Така позиція т.в.о. Міністра культури та інформаційної політики надихає та мотивує на подальші активні дії, реалізацію творчих проєктів, покращення навчального процесу, громадської активності представників ХДАДМ.

Також Ростислав КАРАНДЄЄВ озвучив ідею створення у Харкові культурних хабів. Ідея є актуальною для колективу ХДАДМ, і проєктні роботи в цьому напрямі ведуться з початком війни. Нагадаємо, що ХДАДМ докладає усіх зусиль для створення такого простору в одному з бомбосховищ Академії.

Дякуємо Ростиславу КАРАНДЄЄВУ та МКІП за підтримку!