КАФЕДРА
ЖИВОПИСУ

ГАНОЦЬКИЙ
Василь Леонтійович

Завідувач кафедри,
член-кореспондент
Національної академії
мистецтв України,
професор, заслужений
діяч мистецтв України,
народний художник
України, член Спілки
художників України


ПОДІЇ КАФЕДРИ

Результати перших занять з академічного живопису. Викладач: Марія Ковальова, доцент кафедри живопису ХДАДМ У цей нелегкий час абітурієнти, студенти та викладачі Харківської державної академії дизайну і мистецтв радіють кожному онлайн-заняттю, консультаціям у чатах.

Вітаємо студентів Харківської державної академії дизайну і мистецтв, чиї роботи кваліфіковані для участі у X Міжнародній виставці студентського рисунка «10. Międzynarodowa Wystawa Rysunku Studenckiego» @RYSOWAĆ. Międzynarodowa Wystawa Rysunku Studenckiego, зокрема Софію Авдєєву, Марію Христенко, студенток ОПП Графіка Кафедра Графіки ХДАДМ та Олексія Александрова, студента ОПП Станковий живопис Кафедра живопису - ХДАДМ! Бажаємо натхнення та подальших успіхів!

6 квітня у Музеї ЛНАМ (Кубійовича, 38) відбулася п’ята із серії лекція Євгена Котляра «Знищена, але не забута: єврейська мистецька спадщина в українському мистецтвознавстві першої половини XX століття». Лекції проводяться на регулярній основі: щосереди та щочетверга о 13:00 у Музеї ЛНАМ. Запрошуємо долучатись до дискусій! Слідкуйте за анонсами лекцій на сайті Академії та в соціальних мережах. Запис лекції з‘явиться за посиланням
https://drive.google.com/drive/folders/1XSACW3K-MDzGdRkkqZr3mp8BP5EGOJua?usp=sharing