КАФЕДРА
ВІЗУАЛЬНИХ
ПРАКТИК

ПАВЛОВА
Тетяна Володимирівна

завідувач кафедри
візуальних практик,
професор, доктор
мистецтвознавстваПОДІЇ КАФЕДРИ

Серія робіт Белли Логачової Bella Logachova, харківської мисткині, старшого викладача кафедри візуальних практик Hudpromloft ХДАДМ Українські митці віддзеркалюють події в Україні в умовах широкомасштабної агресії рф: незламність українського народу, співпрацю, біль втрат, жорстокість ворога, впевненість в Перемозі України, вдячність ЗСУ… заради України, заради Української культури….

Вітаємо, студентку 2-го курсу кафедри «Візуальних практик» факультету «Аудіовізуальне мистецтво та заочне навчання» Харківської державної академії дизайну і мистецтв - Мілову Анастасію, з відкриттям власної фотовиставки під назвою: «Звідки стільки негативу?». Концептуальним є те, що це не просто проєкт про фотографію або текстові сторінки, а втілення реакцій та роздумів на питання, яке може пролунати у будь-якому житті. Проєкт створено на основі особистого досвіду кожного учасника, записаного на сторінках з їхньою фотографією з посмішкою в негативі. Роздуми авторки друкованим текстом доповнюють та описують наступні реакції на фразу «Звідки стільки негативу?».
Фотовиставка буде відкрита для відвідувачів з 19 січня до 30 січня 2022 року за адресою: вул. Сумська 53, Кав'ярня «Twinkle».
Чекаємо усіх бажаючих подивитися цей особистий та унікальний проєкт.


17 грудня 2021 року на кафедрі відбувся семестровий зимовий перегляд 2021.Нещодавно на кафедрі відбувся День відкритих дверей 2021.