ПОДІЇ КАФЕДРИ

Вітаємо старшого викладача кафедри дизайну Хоменко Марію Олександрівну з перемогою у Всеукраїнському конкурсі "Українська зірка упаковки 2022". УКРАЇНСЬКА ЗІРКА УПАКОВКИ - головна подія пакувальної індустрії України, де визначаються найкращі українські упаковки.
Заснована в 1999 році Клубом пакувальників конкурс УКРАЇНСЬКА ЗІРКА УПАКОВКИ стала Всеукраїнським проектом, який підтримує розвиток технологій, конструкцій, інновацій та дизайну упаковки.

Незважаючи на такий складний для нашої країни час, ми маємо привід для радості. Наша студентка 3 курсу Марина Синельникова є фіналісткою міжнародного дизайн-конкурсу. Вона пройшла черговий етап і увійшла вже до Шорт-листа Feeel Design World Prize. Фірма Feeel Design спільно з міжнародною командою професіоналів створила майданчик для реалізації сміливих та ґрунтовних дизайнерських ідей у галузі натуральних матеріалів. Цей конкурс - це прагнення уникнути моди, трендів, відсторонитися від маркетингу і повернутися до художнього проектування, яким і є по суті предметний дизайн.
https://feeelprize.com/projects-list/shortlist-2021/

Минулого тижня відбулося засідання кафедри дизайну. Незважаючи на воєнний час, усі викладачі на зв'язку та в повній готовності відновлювати заняття та працювати зі студентами. Обговорювалися питання щодо складу бакалаврського диплому та тем, завдання для 1-3 курсів. Було вироблено формат спілкування зі студентами та оцінювання.

Вітаємо Марину Сінельникову, студентку 3 курсу ОПП "Промисловий дизайн", що увійшла до LONGLIST фіналістів Feeel Design World Prize - міжнародного конкурсу - премії для дизайнерів та творчих людей- з проєктом "Модульний стелаж для вина". Керівник: ст. викл. Хоменко М.О.

https://feeelprize.com/projects-list/longlist-2021/

Вітаємо учасників COW 2021 DESIGN BIENNALE, студентів 3 та 4 курсу, а саме: Герман Н., Єна О., Криворучко Т., Несміян Р., Сінельникова М., Андрєєв В., Герасименко О., Тютько Д., Яровая Д., Преловська О., Гаврилець А., Супрун М., Кравченко М., Корабліна А., Остапенко А, Сторожко О.

https://www.cow.com.ua/en/cow2021-participants/

Дякуємо учасникам за чудові роботи, надіслані на COW 2021 DESIGN BIENNALE!

www.cow.com.ua


Вітаємо виконувача обов'язків завідувача кафедри дизайну Єременко Ірину Іванівну з отриманням Листа подяки від Департаменту науки і освіти за сумлінну і бездоганну працю, плідну науково-педагогічну діяльність, високі досягнення у навчанні та вихованні студентської молоді.


24 грудня 2021 року відбулося урочисте вручення дипломів магістрам. Вітаємо кафедру "Дизайн" з успішним захистом кваліфікаційних робіт ступеню вищої освіти "Магістр".


Студенти 2 курсу ПД відвідали Харківський плитковий завод, де фахівці ознайомили їх з сучасними технологіями виробництва керамічної плитки та керамограніту, змогли наочно побачити випробування продукції у лабораторії, спостерігати роботу фахівців різних спеціальностей, в тому числі і дизайнерів.


Творчість – це діяльність, спрямована на розвиток фантазії, отримання чогось нового та неповторного. Учні 5 класу КЗ «Люботинська спеціалізована мистецька школа-інтернат «ДИВОСВІТ» Харківської обласної ради завітали до творчої майстерні Харківської державної академії дизайну і мистецтв. Дякуємо викладачам кафедри дизайну Евгений Копилов та Оксана Задиранчук за чудовий майстер-клас та море задоволення! Впевнені, що наші вироби прикрасять будь-який інтер'єр!


Вітаємо кафедру "Дизайн" з успішним захистом кваліфікаційних робіт ступеню вищої освіти "Магістр" з ОПП "Інноваційний дизайн.
Дякуємо шановній комісії на чолі з доктором філософських наук Стародубцевою Л.В.