КАФЕДРА
АРХІТЕКТУРИ

ХОРОЯН
Наталя Петрівна

Завідувач кафедри,
кандидат архітектури,
доцент


ПОДІЇ КАФЕДРИ


12.02.2022 на базі платформи Google Meet відбудеться майстер-клас Ярослави Бєлих, співробітниці німецького архітектурного бюро PBP architekten для студентів-архітекторів усіх років навчання. Темою бесіди стане BIM-проектування.6 та 7 листопада 2021 р. зі студентами, що навчаються за спеціальністю 191 «Архітектура та містобудування» ОПП «Архітектурно-ландшафтне середовище» викладачами кафедри Архітектури було проведено кураторські години з бесідами за наступними темами:
1) Підсумки модульних переглядів;
2) Святкування знаменних дат;
3) День захисту людей з обмеженими можливостями й ДБН, який регламентує проектну діяльність архітектора стосовно створення інклюзивного середовища;
4) Різне;
У ході бесід студентами було продемонстровано високу обізнаність за поставленими темами.22 жовтня 2021 року відбувся перегляд завдань, виконаних студентами спеціальності 191 «Архітектура та містобудування» ОПП «Архітектурно-ландшафтне середовище» в рамках 1-го модулю.
До Дня відкритих дверей 29.05.2021 в Академії дизайну та мистецтв Кафедрою Архітектури було сформовано творчу виставку студентських робіт. Стенди заохочували усіх бажаючих подивитися на макети, проекти, графічні роботи студентів 1-3 років навчання ОПП «Архітектурно-ландшафтне середовище»

24 березня 2021 р. відбувся перегляд завдань, виконаних студентами 1 курсу в рамках 1 модулю, з дисциплін ОПП «Архітектурно-ландшафтне середовище»: «Проектування» (архітектурне рішення вхідної зони міського скверу) та «Основи композиції».18 березня 2021 р. відбулася зустріч з учнями випускного класу КЗ ''Вовчанський ліцей № 3 Вовчанської міської ради Чугуївського району Харківської області'' з показом фільму про історію ХДАДМ та кафедри архітектури18 грудня 2020 р. відбувся перегляд завдань, виконаних студентами 1 курсу з дисциплін ОПП «Архітектурно-ландшафтне середовище»: «Проектування» (проект двохповерхового будинку) та «Основи композиції» (штриховки, шрифтова композиція, стафаж і антураж).10 березня 2020 р. відбулася екскурсія груп 3 курсу ОПП «Архітектурно-ландшафтне середовище» та ОПП «Дизайн середовища» з викладачем до Promodo Hub. Темою екскурсії було вивчення структури сучасної офісної будівлі.27 грудня 2019 р. відбувся перегляд робіт студентів з дисципліни «Основи композиції» ОПП «Архітектурно-ландшафтне середовище».