ПОДІЇ КАФЕДРИ

Вітаємо студентів Харківської державної академії дизайну і мистецтв, чиї роботи кваліфіковані для участі у X Міжнародній виставці студентського рисунка «10. Międzynarodowa Wystawa Rysunku Studenckiego» @RYSOWAĆ. Międzynarodowa Wystawa Rysunku Studenckiego, зокрема Софію Авдєєву, Марію Христенко, студенток ОПП Графіка Кафедра Графіки ХДАДМ та Олексія Александрова, студента ОПП Станковий живопис Кафедра живопису - ХДАДМ! Бажаємо натхнення та подальших успіхів!

Перегляд переддипломної практики 4 курсу заочної форми навчання.

Директор Харківського фахового художнього коледжу Костянтин Савченко відвідав заняття студентів освітньо-професійної програми «Графіка», які проходять у лабораторії офорту, літографії, лінориту та ксилографії.

Костянтин Савченко завітав на виставку дипломних робіт студентів кафедри графіки.

З 17.01.22 у виставковій залі музею ХДАДМ триває виставка дипломних робіт студентів кафедри Графіки.

16 грудня 2021 року відбулися перегляди екзаменаційних робіт студентів 1-4 курсів СВО «Бакалавр» та 1 курсу СВО «Магістр».

Світлана Фельдман, директорка видавництва «Агенція Сучасних Спеціалістів та Авторів» на екзаменаційному перегляді студентських робіт кафедри графіки.

18 грудня 2021 року у ХДАДМ відбувся День відкритих дверей. Дякуємо Вам, що завітали на кафедру графіки та запрошуємо до навчання в Академії.

Захист дипломних робіт студентів кафедри графіки СВО «Магістр» відбувся 22 грудня 2021 року. Вітаємо Вас з успішним захистом, пришиємося Вами, бажаємо успіхів та творчого натхнення))

Виставка творчих робіт студентів кафедри графіки «Практика метафори» відбулась у виставковому залі музею ХДАДМ з 01.12.21 по 17.12.21. Дякуємо за організацію та допомогу у проведенні виставки студентам, які навчаються за ОПП «Арткураторство та галерейна діяльність" та "Продюсування та арткураторство».

16 листопада 2021 року у галереї ХДАДМ відбулася виставка графіки «Традиції і сучасність». Було представлено роботи студентів кафедри графіки в техніках художнього друку. Дякуємо куратору виставки, студентці 3 курсу кафедри теорії та історії мистецтв, Ірині Питюковій.

25.09.19. У галереї ХДАДМ відбулась персональна виставка студента кафедри графіки Руслана Шаполова. На ній було представлено ілюстрації до роману Дж. Р. Толкієна «Сільмаріїон».

07.12.21. у Художній галереї ім. Г. Семирадського відбулась персональна виставка робіт Ільдана Яхіна. Вітаємо)

Перегляд літньої практики з ОПП «Графіка» 1-3 курсів

Захист дипломних робіт ОПП «Графіка» (заочна форма навчання)

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ-2021 у ХДАДМ

Захист дипломних робіт магістрів кафедри графіки, грудень 2020 р.