ПРОЄКТИ

У місті Люблін (Польща) 16-21 квітня 2018 року відбулася виставка робіт студентів кафедри графіки ХДАДМ. Студентки Бетліємська Б., Мельникова Є., Цвіткова А., Буй Бик Фіонг під кураторством старшого викладача каф. графіки Чайки Л.Е. відвідали «Дім слів» у місті Люблін, на теренах якого й відбувалася презентація виставки.

– У межах проекту студентами було прослухано семінари на теми: «Практична реалізація книжкового макету», «Letterpress», «Виготовлення паперу», «Палітурна справа». У ході семінарів вони брали участь в майстер-класі по виготовленню різних видів паперів, відвідали друкарню, де ознайомились з класичною технологією високого набору та друку.

З 22.03.18 по 29.00.18 у місті Мюнхен (Німеччина) на запрошення культурного центру «Gorod» відбувся Арт-проект «Месопотамія» за участю Сергія Жадана. У межах проекту відбулась виставка Арт-буків студентів кафедри графіки за мотивами твору С.Жадана «Месопотамія».

Фестиваль білінгвальної літератури, студенти кафедри графіки брали участь в оформленні виставки білінгвальної літератури.

– Фестиваль «Весна різнокольорова»: проведення майстер класів з конструювання книги, ілюстрації та художнього друку. В ході міжнародних проектів студенти отримали теоретичні знання та практичні навички, які можуть застосовувати як в навчанні, так і в творчій роботі.

У межах Арт-проекту «Месопотамія» за участю Сергія Жадана відбулась виставка Арт-буків студентів кафедри графіки. (Худпромлофт, 06.04.18)

Роботи студентів, які брали участь у виставці "Мистецтво молодих - 2019":
– Адаменко А., Кухарчук Є. (поліптих «Ми – соціальний організм». Папір, цифровий друк. 4 курс. Керівник – доц. В. Шевченко (2019)),
– Зозулі А.
(графічна серія «Не та гра». Папір, змішана техніка:гравюра на картоні, офорт. 4 курс.Керівник - ст.викл. І.Яхін (2019)),
– Кондратенко А. (триптих «Вокзал». 3D ручка/пластик. 4 курс. Керівник - ст.викл. І.Яхін (2019)),
– Мокляк С.(графічна серія «Урбаністичний бестіарій». Папір, офорт. 4 курс. Керівник - ст.викл. І.Яхін (2019)),
– Пухнавцевої Т. (із ілюстрацій до твору Дж. Д. Селінджера «Дев’ять оповідань». Папір, змішана техніка: графітний олівець, гравюра на картоні. 6 курс. Керівник - ст. викл. Л.Чайка (2019)).

Лариса Чайка - керівник навчально-творчої майстерні книги, зі студентами 3,4,5 курсів на практичних заняттях у видавництві «Агенція Сучасних Спеціалістів та Авторів».