НАШІ ВИПУСКНИКИ

Павло Маков


Один з провідних майстрів українського сучасного мистецтва. Роботи знаходяться в музеях та приватних колекціях світу. Учасник аукціону Sotheby`s. Член-кореспондент Академії Мистецтв України, член Королівського товариства живописців та графіків (Великобританія), та Фюнських графічних майстерень (Данія). Читає лекції та проводить майстер-класи в Україні та за її межами.


Віктор Балабас


Художник видавничого дому «Собеседник». Номінант премії «Золотий Остап», лауреат міжнародних конкурсів карикатури в Тренто (Італія), Берингене (Бельгія), Дніпродзержинську (Україна), Фоліньо (Італія), Москві (Росія), Кунео (Італія). Співпрацює з журналами: Harvard Business Review, Design Today, Playboy, Forbes, Dog's Life.


Арсен Джанікян


Як художник-ілюстратор співпрацює з багатьма видавництвами, серед яких: «А-Ба-Ба-Га-Ла-Ма-Га», «Махаон», «Генеза», «Розумна дитина», «Мікко», «Рідна мова», «Азбука-Аттикус» та ін. Член Національної спілки художників України та Спілки дизайнерів України. Лауреат премії Лесі Українки (2016) у номінації "Художнє оформлення книжок для дітей та юнацтва".


Віра Чурсіна


Професор кафедри живопису ХДАДМ. Заслужений діяч мистецтв України, член Національної спілки художників України. Лауреат міжнародної премії ім. І.Ю. Рєпіна, лауреат Муніципальної премії Харкова. Працює в техніці акварельного та олійного живопису. Учасниця всеукраїнських і міжнародних виставок. Роботи знаходяться в багатьох музеях та приватних колекціях України та за її межами.

Бела Логачева


Художник-ілюстратор видавництва «Ранок», Харків. Працює в галузі графіки та фотографії. Учасниця багатьох міжнародних виставок, роботи знаходяться в приватних колекціях України, США, Франції, Германії, Австрії. Гран-прі IX Міжнародного Триєнале Еко-Плакату «4-й Блок». Учасниця об’єднаннь SOSka 2005-2007, Excess з 2009, руху Квартирні Виставки 2010 – 2014.


Даша Ракова


Викладач ХДАДМ. Член Національної спілки художників України. Працює в галузі книжкової та станкової графіки. Співпрацює з українськими видавництвами серед яких: «Старий лев», «Видавничий дім Pereskop», «Читаріум», «Братське». Учасниця всеукраїнських і міжнародних виставок. Роботи знаходятся в часних коллекціях Україны, Росії, Канади, Німеччини.


Ігор Осипов


Місце роботи: Художній редактор видавництва «Око».

Є автором художнього оформлення близько 3000 книжкових видань, розробляє електронні видання, створює друковану та мультимедійну рекламну продукцію.

Попереднє місце роботи: Художній редактор видавництва «Folio».
Світлана Акатьєва


Місце роботи: Шведська ІТ компанія Beetroot, Київ.

Як художник-ілюстратор співпрацює з українськими та зарубіжними видавництвами серед яких: «ТриМаг», «Mikko», «Мозаїка-синтез» та журналами «Наталі», «Виноград» та «Miss dream» «Forbes women», «Eclectic», «Пізнайко». На конкурсі шрифтових робіт, організованому фірмою ParaType, за розробку шрифту Ackat отримала диплом «За досконалість в шрифтовому та графічному дизайні».


Юлія Развєнкова


Закінчила магістратуру у 2018 році. Після закінчення академії працює у сфері графічного дизайну. Працювала дизайнеркою в школі маркетингу й комунікацій. Наразі працює арт-директоркою стратегічно-креативної агенції "Arriba". Брала участь у створенні артбуку присвяченому 30-річчу незалежності України. В якості ілюстраторки агентства «Angry» брала участь у створенні інформаційного проекту для патрульної поліції України.


Руслан Шаполов


Закінчив магістратуру у 2019 році. Працює у дизайн-студії «Бамбук» на посаді концептуального художника та 2D,3D ілюстратора у сфері розробки комп’ютерних ігор. Як художник-ілюстратор співпрацює з українськими та закордонними видавництвами.
Ярослава Шульц


Захистила диплом магістра у 2017 році. Як художник-ілюстратор співпрацює з багатьма українськими та закордонними видавництвами. Працювала викладачем образотворчого мистецтва у «Xing Chen Studio» у Китайській Народній Республіці. Дипломна робота на здобуття ступеню вищої освіти «Бакалавр» авторська книга «Ташенька і кактус» стала книгою року на Міжнародній книжній ярмарці у Франкфурті-на-Майні. Роботи знаходяться в приватних колекціях України та закордоном.


Ольга Скоробогатова


Викладач ХДАДМ, викладач ХНПУ ім. Г. С. Сковороди. Працює в галузі книжкової та станкової графіки, летерингу, каліграфії. Співпрацює з українськими видавництвами: «Читаріум», «Акта», «Моноліт-Bizz», «Астра Дизайн», «Зелений Пес». Учасниця всеукраїнських і міжнародних виставок, пленерів. Має 7 персональних виставок. Роботи знаходяться в приватних колекціях України, Росії, Німеччини, Ізраїлю, Канади, Нідерландів, Бельгії.